InPost Fresh – zakupy spożywcze z dostawą nawet w 60 minut!

InPost Fresh – zakupy spożywcze z dostawą nawet w 60 minut!

1 Lipca 2021

Często robisz zakupy spożywcze online? Zależy Ci na szybkiej dostawie i prawdziwie świeżych i jakościowych produktach? InPost przedstawia zupełnie nową aplikację - InPost Fresh -dzięki której zakupy będą jeszcze prostsze! Intuicyjna aplikacja pozwala w sposób niezwykle prosty robić zakupy spożywcze z dostawą nawet w 60 minut!

Gdzie chcesz i kiedy chcesz

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz swojego zamówienia expressowo, na dzisiaj, czy dopiero na kolejny dzień – InPost Fresh daje ci możliwość elastycznego wyboru czasu dostawy.

Możesz zamawiać produkty bezpośrednio do domu lub odebrać je tam, gdzie akurat będzie ci wygodnie – wszystko zależy od Twoich potrzeb! Z InPost Fresh zrobisz zakupy np. do domu, do pracy, do znajomych, czy rodziny.

Wyjątkowy sklep

W InPost Fresh zrobisz wygodne zakupy online ze sklepu Makro, z dostawą nawet w godzinę – możesz wybierać spośród gamy wyjątkowych produktów najwyższej jakości. Produkty, które odnajdziesz w aplikacji to szeroki wybór zarówno tego, co niezbędne w każdej lodówce i domu, jak również produkty wykorzystywane w najlepszych restauracjach, pochodzące zarówno z najdalszych zakątków świata, jak i od dostawców lokalnych. Możesz je mieć u siebie!

Szybka, skuteczna i wygodna dostawa

Dzięki wyspecjalizowanym kurierom i dedykowanym lodówko-zamrażarkom na kołach, które wzbogaciły naszą flotę, jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje zakupy szybko, sprawnie i w odpowiednich warunkach. Dzięki kontrolowanej temperaturze zamówione produkty zachowają swoją świeżość. Dostawa w ramach InPost Fresh zapewnia Ci wygodę – otrzymujesz swoje zakupy w określonym z góry i precyzyjnym terminie i to bez wychodzenia z domu.

Dodatkowe, przydatne funkcjonalności

W InPost Fresh w łatwy sposób, na bieżąco, podejrzysz statusy i aktualizacje związane ze złożonym zamówieniem. Aplikacja umożliwia również definiowanie różnych adresów dostawy, dzięki temu zawsze masz je pod ręką.

Gdzie działamy

Zakupy z aplikacji InPost Fresh dowozimy na adresy znajdujące się w obrębie Warszawy. Planujemy poszerzyć zakres działania już wkrótce!

Przejdź do sklepu i pobierz aplikację