Jak nawiązać współpracę z InPost?
Dla biznesu Porady Fulfillment

Jak nawiązać współpracę z InPost?

8 Grudnia 2019

Prowadzisz lokal usługowy lub handlowy i zależy Ci na pozyskaniu nowych klientów? Chcesz rozwinąć swój biznes? A może zastanawiasz się nad otwarciem własnego sklepu internetowego? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc! Dzięki nawiązaniu współpracy z InPost  usprawnisz proces wysyłek na Twojej platformie sprzedażowej, dotrzesz do nowych grup odbiorców i wygenerujesz większe zyski. Przekonaj się sam!​​​​​​​​​​​​​​

InPost franczyza – otwórz Punkt Obsługi Paczek

Znalezienie sposobu na zwiększenie rozpoznawalności danej działalności często nie jest łatwym zadaniem – szczególnie gdy nie mamy dużego budżetu na reklamę. Ilość kupujących raczej nie wzrośnie sama, nawet jeśli oferujemy wysokiej jakości produkty. Współpraca z nami pomoże Ci rozwiązać ten problem! W jaki sposób? Zaoferuj klientom z okolicy łatwy dostęp do innowacyjnych usług kurierskich, otwierając Punkt Obsługi Paczek. Twój sklep lub gabinet usługowy stanie się wówczas „wirtualnym Paczkomatem”, który będziemy promować w Internecie tak jak nasze nowoczesne maszyny do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Franczyza InPost pozwoli Ci zwiększyć zarobki, ponieważ będziesz otrzymywać od nas prowizję z obsługiwanych paczek. Poza tym szybko zwiększysz rozpoznawalność swojej marki i zainteresujesz nowych konsumentów swoimi produktami lub usługami bez przeznaczania dodatkowego budżetu na reklamę.

Franczyza InPost – warunki współpracy

Kto może skorzystać z franczyzy InPost? Ofertę kierujemy do przedsiębiorców prowadzących lokal handlowy bądź usługowy czynny od poniedziałku do piątku przez 8 godzin nieprzerwanie (minimum do 18:00). Punkt Obsługi Paczek (POP), to wygodne miejsce, w którym klienci mogą nadać wcześniej przygotowaną i opłaconą przesyłkę albo ją osobiście odebrać w dogodnym dla siebie czasie. Jakie są dokładne warunki współpracy? Franczyza InPost pozwala osiągnąć zarobki w nieskomplikowany i przejrzysty sposób. Prowizja równa się stawce za obsługę poszczególnych produktów i zostaje pomnożona przez ich ilość. Zależy nam również na automatyzacji pracy, żeby była szybka i komfortowa dla pracowników punktu, dlatego wyposażamy go w nowoczesne terminale do obsługi paczek. Cały proces jest więc sprawny i odbywa się bez żadnych dodatkowych komplikacji.

Franczyza InPost – największe korzyści

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami i otworzyć unikalny Punkt Obsługi Paczek? Zalet z pewnością będzie wiele – oto kilka najważniejszych z nich:

 • coraz więcej osób dokonuje zakupów przez Internet – wprowadzenie nowej usługi do swojego lokalu zwiększy jego atrakcyjność wśród klientów i przyciągnie nowych odbiorców;

 • większy ruch pozwoli pomnożyć dochody bez reklamowania się;

 • dzięki współpracy z InPost wzmocnisz swój biznes na rynku i wyprzedzisz konkurencję;

 • więcej osób dowie się o istnieniu Twojej firmy – nawet jeśli od razu nie kupią produktów albo nie skorzystają z usług, być może zrobią to w przyszłości i powiedzą o usługach swoim najbliższym.

Współpraca z InPost – sklepy internetowe

Usługi kurierskie są nieodłącznym elementem branży e-commerce. Aby wybić się na rynku, trzeba oferować nie tylko wysokiej jakości towary, ale także zadbać o szybką, niedrogą i bezproblemową wysyłkę. Klienci chcą mieć też pewność, że będą mogli bez dodatkowych opłat zwrócić produkty, jeśli okaże się, że nie spełniają ich oczekiwań.

Zależy Ci na rozwoju biznesu i pragniesz usług idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb? Jesteś we właściwym miejscu! Współpraca z InPost pozytywnie Cię zaskoczy, a opcji do wyboru masz naprawdę wiele. Zyskasz dostęp do największej sieci innowacyjnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek, niezawodnych usług kurierskich na najwyższym poziomie, a także do dodatkowych programów, dzięki którym Twoja firma wskoczy na wyższy poziom. Co możemy dla Ciebie zrobić? Oto nasze usługi dedykowane dla przedsiębiorców nastawionych na sukces:

 1. Paczkomaty dla biznesu i e-commerce

Zapewnij swoim klientom najtańszą dostawę i połóż na łopatki konkurencję. Przesyłki paczkomatowe mają same zalety, a większość paczek dociera już następnego dnia roboczego! Paczkomaty działają przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, więc kupujący odbiorą zamówienie w najdogodniejszym dla nich momencie. Możesz też skorzystać z opcji Szybkich Zwrotów i obsługiwać wymianę towarów  jeszcze sprawniej. Więcej o Paczkomatach dla biznesu przeczytasz tutaj: https://inpost.pl/biznes-ecommerce-paczkomaty.

 1. Kurier dla platform e-commerce

Zależy Ci na najlepszych usługach kurierskich i wysyłaniu przesyłek nawet do 50 kg w korzystnych cenach? Mamy dla Ciebie kilka znakomitych rozwiązań:

Oprócz wielu możliwości wysyłki oferujemy Ci również inne formy współpracy:

Weź na próbę i testuj abonament w InPost przez 3 miesiące!

Poświęć 1 minutę, zostaw kontakt do siebie i zacznij nadawać paczki już od 11,58 zł*.


 • Jedna umowa na paczki kurierskie i paczkomatowe
 • Darmowe podjazdy kurierskie
 • Ekspresowa dostawa
 • Gwarancja ceny przez okres trwania umowy
 • Opłata paliwowa wliczona w cenę
 • Dedykowana opieka posprzedażowa
* Cena netto za przesyłkę paczkomatową w abonamencie Midi Firma 600.

Wypełnij formularz, a szybko oddzwonimy

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.