Kurier dla sklepu internetowego
Dla biznesu

Kurier dla sklepu internetowego

1 Września 2022

Kurier dla sklepu internetowego to usługa skrojona na potrzeby małych i dużych biznesów z branży e-commerce. InPost oferuje w tym sektorze najnowocześniejsze rozwiązania na rynku: możesz zintegrować sklep z naszym systemem, dzięki czemu zautomatyzujesz proces przygotowywania paczek. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Kurier dla sklepu internetowego – co oferuje InPost dla sklepów internetowych?

Zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie mają wysokiej jakości usługi kurierskie dla sklepów internetowych. Obecnie szybkie dostarczenie zamówienia nie jest niczym wyjątkowym. InPost oferuje klientom biznesowym znacznie więcej – m.in. usługę Paczka w Weekend, darmowe zwroty czy narzędzia do automatyzacji procesu nadawania przesyłek. 

Nikomu nie trzeba przedstawiać maszyny, jaką jest Paczkomat. To dzięki niemu Twoje wysyłki dotrą do klientów najszybciej. InPost to najtańszy kurier dla sklepu internetowego. Oczywiście, dajemy również możliwość zamówienia kuriera pod drzwi, jednak szybko się przekonasz, że klienci wybierają przesyłkę do automatów Paczkomat znacznie częściej: nie muszą czekać na dostawę w domu, co czyni cały proces bardziej elastycznym i komfortowym.  

Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru kuriera dla sklepu internetowego?

Jaki kurier dla sklepu internetowego będzie strzałem w dziesiątkę? Solidny, odpowiedzialny i oferujący usługi o idealnie wyważonym stosunku ceny do jakości. W InPost pragniemy pomagać naszym Klientom w rozwijaniu ich biznesów i dodawać im skrzydeł. Po przekazaniu obsługi paczek w nasze ręce zapomnisz o złych doświadczeniach i skupisz się na generowaniu coraz większych dochodów.

Kurier dla e-commerce musi być elastyczny. Dopasujemy ofertę współpracy do Ciebie i rozmiarów Twojego sklepu. Możesz związać się z nami na dłużej na podstawie umowy abonamentowej lub otrzymać okazyjny cennik dostawy każdej przesyłki. Rozumiemy, że jako nowy Klient możesz nie mieć do nas pełnego zaufania: dlatego zachęcamy do skorzystania z próbnej oferty promocyjnej z preferencyjnym abonamentem i możliwością wcześniejszego rozwiązania umowy.       

Kurier InPost dla sklepu internetowego – dlaczego warto?

Integracja z kurierami InPost wyjdzie Ci na dobre. Rozpoznawalna marka przyciąga klientów, a szeroka oferta pozwala na wysyłkę dowolnej paczki. Otrzymujesz od nas materiały i opakowania, w których każda przesyłka dotrze do kupującego w nienaruszonym stanie. Możesz nadawać paczki kurierem lub poprzez rozsiane po całej Polsce maszyny Paczkomat. 

 

Dla sprzedawców promujących współpracę z InPost na swojej stronie oferujemy korzystne rabaty. Umożliwiamy również integrację sklepu z naszym API, które automatyzuje proces rejestracji przesyłek i generowania etykiet. Na bieżąco masz wgląd do systemu, w którym znajdziesz każdą paczkę.

 

Z kurierem InPost prowadzenie sprzedaży internetowej stanie się przyjemnością. Nasi partnerzy pomogą w rozpromowaniu Twojego biznesu, więc szybko zwiększysz ilość sprzedawanych produktów. Nie martwiąc się o przesyłkę paczek, skupisz się na zwiększaniu dochodów i rozpoznawalności marki. Z dumą będziemy częścią tego procesu!

 

Weź na próbę i testuj abonament w InPost przez 3 miesiące!

Poświęć 1 minutę, zostaw kontakt do siebie i zacznij nadawać paczki już od 11,58 zł*.


  • Jedna umowa na paczki kurierskie i paczkomatowe
  • Darmowe podjazdy kurierskie
  • Ekspresowa dostawa
  • Gwarancja ceny przez okres trwania umowy
  • Opłata paliwowa wliczona w cenę
  • Dedykowana opieka posprzedażowa
* Cena netto za przesyłkę paczkomatową w abonamencie Midi Firma 600.

Wypełnij formularz, a szybko oddzwonimy

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.