Magda Świerczyńska w drużynie InPost Sport Team!

Magda Świerczyńska w drużynie InPost Sport Team!

19 Marca 2021

 

Z przyjemnością informujemy, że do projektu InPost Sport Team dołączyła Magda Świerczyńska – jedna z najbardziej utalentowanych tenisistek młodego pokolenia w kraju. Upór w dążeniu do celu, konsekwencja i ciężka praca to cechy, które łączą Magdę z naszą marką, dlatego chcemy wspierać młodą tenisistkę w rozwoju jej kariery

 

Sport to pasja i praca, dlatego od wielu lat wspieramy utalentowanych sportowców w wyzwaniach, którym stawiają czoła na polskich i międzynarodowych arenach. Wierzymy, że w biznesie, i w sporcie liczą się podobne cechy. Razem tworzymy jedną drużynę, która zmierza #DoCelu!

Magda Świerczyńska smykałkę do tenisa złapała jeszcze w przedszkolu na zajęciach wychowania fizycznego. W wieku 10 lat zdobyła swój pierwszy złoty medal Ogólnopolskich Mistrzostw Polski Krasnali.  Dziś ma za sobą  wiele osiągnięć,  w tym zwycięstwa w międzynarodowych turniejach ITF do lat 18, wygrane w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski do lat 16, a także sukcesy w prestiżowych turniejach Tennis Europe. Mimo młodego wieku, regularnie reprezentuje nasz kraj za granicą. 

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Magdę już na tym etapie kariery – osiągnięcia każdego z zawodników są dla nas wielką inspiracją i motywacją do jeszcze intensywniejszej pracy. 

Nie mamy wątpliwości, że przed nasza Magdą jeszcze wiele fantastycznych sukcesów! 

Chcesz być na bieżąco? Zachęcamy do polubienia i obserwowania naszego profilu na Facebooku: facebook.com/InPost-Team

 Do zobaczenia!