Mamy już 10000 Paczkomatów!

Mamy już 10000 Paczkomatów!

18 Grudnia 2020


​​​​​​​Parafrazując klasyka: obiecaliśmy, przygotowaliśmy, postawiliśmy! Z dumą informujemy, że właśnie przekroczyliśmy kolejną magiczną barierę i mamy już 10000 Paczkomatów w całej Polsce. Jubileuszowy Paczkomat stanął we Wrocławiu, a jego niezwykła okleina podkreśla imponujące tempo rozwoju naszej firmy. 

Jeszcze niedawno chwaliliśmy się, że mamy w kraju 9000 Paczkomatów. Tak, ale to było… w październiku. Dziesięciotysięczny Paczkomat stanął we Wrocławiu przy ul. Łódzkiej 19 i jest 239 Paczkomatem w stolicy Dolnego Śląska. Ma długość 10 metrów i aż 199 skrytek, które z niecierpliwością czekają na Wasze świąteczne paczki.

Projektem Paczkomatu #10000 chcieliśmy Wam między innymi pokazać, że nie zwalniamy tempa i cały czas wprowadzamy nowe usługi i funkcjonalności. Ta niezwykła grafika to podsumowanie tego, co znajdziecie tylko w InPost – Szybkie Nadania, Paczkę w Weekend, Multiskrytkę, a także fantastyczną aplikację InPost Mobile, dzięki której możecie otwierać skrytki zdalnie i (już!) nadawać paczki bez drukowania etykiety w dowolnym Paczkomacie.

Po raz kolejny udowadniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie mamy marzeń, ale mamy cele, które konsekwentnie realizujemy, żeby każdego dnia poprawiać jakość naszych usług. Możemy śmiało napisać: Paczkomat #10000 powstał właśnie dla Was!

Z tej okazji, wspólnie z 10 instagramowymi twórcami, przygotowaliśmy wyjątkową akcję, która ma szansę spełnić marzenia dzieci – do wybranych 10 domów dziecka trafią świeżutkie egzemplarze Xbox Series X – konsol nowej generacji – wraz z popularną grą Just Dance. Mamy nadzieję, że – szczególnie w okresie świątecznym – prezenty wywołają wiele radości i uśmiechów na twarzach dzieci! Dodatkowo, wierni fani Instagrama będą mogli wygrać nagrody w konkursach na profilach twórców.

Koniecznie śledźcie nasz Instagram, żeby nic Was nie ominęło!

Wszystkich ciekawych, jak nasz Paczkomat wygląda na żywo (gwarantujemy, że jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu), już teraz zapraszamy do Wrocławia… i do odbierania i nadawania z niego paczek. 

Przy okazji przypominamy, że naszą aplikację pobierzecie z oficjalnych sklepów Google Play, App Store, a także z Huawei AppGallery. Funkcjonalność nadawania paczek bez etykiety z poziomu InPost Mobile jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji (po aktualizacji).