Paczkomaty blisko Ciebie

W Polsce sieć Paczkomatów liczy już ponad 1100 maszyn w 260 miastach. Wy też macie wpływ na to, gdzie stawiamy nowe maszyny. W ubiegłym roku zbieraliśmy Wasze propozycje nowych lokalizacji poprzez specjalnie w tym celu przygotowaną stronę bliskociebie.paczkomaty.pl. W tym roku projekt przechodzi do etapu ewaluacji. Rozpoczęliśmy analizy zgłoszonych propozycji pod kątem możliwości ich realizacji. 
Paczkomaty blisko Ciebie

 Wciąż czekamy na Wasze propozycje, dlatego jeśli chcecie aby i w Waszej miejscowości pojawił się Paczkomat, koniecznie zaproponujcie nową lokalizację poprzez stronę "Blisko Ciebie". Zajmie Wam to dosłownie chwilę.

Wystarczy w zakładce “Dodaj lokalizację” wpisać w oknie wyszukiwania nazwę miejscowości i ulicy. Można także przenieść pomarańczowy marker bezpośrednio na mapę i w ten sposób zaznaczyć nową lokalizację. 

Następnie należy uzupełnić dane zgłaszającego (imię oraz adres e-mail) oraz zaznaczyć wyrażenie zgody na otrzymywanie od InPost Sp. z o.o. informacji handlowych. Na zakończenie warto zaprosić jak największą liczbę znajomych do głosowania na wybrane przez Was miejsce. 

W tym celu wejdźcie w zakładkę “Zagłosuj na lokalizację”. Wyszukajcie dodaną przez Was lokalizację i skopiujcie do niej bezpośredni link, aby przesłać go innym, np. poprzez e-mail lub Facebooka. 

WAŻNE: istnieje także możliwość, abyście zostali naszymi partnerami i zgłosili swój biznes jako miejsce, przy którym może stanąć Paczkomat. Co trzeba w tym celu zrobić? 

 1. Spełnić cztery warunki:
  1. dostępności 24/7 
  2. zasięgu GSM 
  3. udostępnić źródło zasilania 
  4. udostępnić 4m kwadratowe powierzchni 
 2. Uzupełnić formularz z danymi adresowymi oraz dołączyć do zgłoszenia zdjęcie lokalizacji (format .jpg) 
 3. Uzupełnić dane kontaktowe, aby nasz Dział Sprzedaży mógł się z Wami skontaktować oraz zaznaczyć wyrażenie zgody na otrzymywanie od InPost Sp. z o.o. informacji handlowych. Możecie w ten sposób zarobić nawet 100 euro miesięcznie, a także zwiększyć ruch w swoim biznesie, przyciągając potencjalnych klientów! 

Jeśli nie wiecie lub nie jesteście pewni, czy w Waszej miejscowości stoi już Paczkomat, sprawdźcie lokalizację na stronie paczkomaty.pl.

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!