Paczkomaty blisko Ciebie

W Polsce sieć Paczkomatów liczy już ponad 1100 maszyn w 260 miastach. Wy też macie wpływ na to, gdzie stawiamy nowe maszyny. W ubiegłym roku zbieraliśmy Wasze propozycje nowych lokalizacji poprzez specjalnie w tym celu przygotowaną stronę bliskociebie.paczkomaty.pl. W tym roku projekt przechodzi do etapu ewaluacji. Rozpoczęliśmy analizy zgłoszonych propozycji pod kątem możliwości ich realizacji. 
Paczkomaty blisko Ciebie

 Wciąż czekamy na Wasze propozycje, dlatego jeśli chcecie aby i w Waszej miejscowości pojawił się Paczkomat, koniecznie zaproponujcie nową lokalizację poprzez stronę "Blisko Ciebie". Zajmie Wam to dosłownie chwilę.

Wystarczy w zakładce “Dodaj lokalizację” wpisać w oknie wyszukiwania nazwę miejscowości i ulicy. Można także przenieść pomarańczowy marker bezpośrednio na mapę i w ten sposób zaznaczyć nową lokalizację. 

Następnie należy uzupełnić dane zgłaszającego (imię oraz adres e-mail) oraz zaznaczyć wyrażenie zgody na otrzymywanie od InPost Sp. z o.o. informacji handlowych. Na zakończenie warto zaprosić jak największą liczbę znajomych do głosowania na wybrane przez Was miejsce. 

W tym celu wejdźcie w zakładkę “Zagłosuj na lokalizację”. Wyszukajcie dodaną przez Was lokalizację i skopiujcie do niej bezpośredni link, aby przesłać go innym, np. poprzez e-mail lub Facebooka. 

WAŻNE: istnieje także możliwość, abyście zostali naszymi partnerami i zgłosili swój biznes jako miejsce, przy którym może stanąć Paczkomat. Co trzeba w tym celu zrobić? 

 1. Spełnić cztery warunki:
  1. dostępności 24/7 
  2. zasięgu GSM 
  3. udostępnić źródło zasilania 
  4. udostępnić 4m kwadratowe powierzchni 
 2. Uzupełnić formularz z danymi adresowymi oraz dołączyć do zgłoszenia zdjęcie lokalizacji (format .jpg) 
 3. Uzupełnić dane kontaktowe, aby nasz Dział Sprzedaży mógł się z Wami skontaktować oraz zaznaczyć wyrażenie zgody na otrzymywanie od InPost Sp. z o.o. informacji handlowych. Możecie w ten sposób zarobić nawet 100 euro miesięcznie, a także zwiększyć ruch w swoim biznesie, przyciągając potencjalnych klientów! 

Jeśli nie wiecie lub nie jesteście pewni, czy w Waszej miejscowości stoi już Paczkomat, sprawdźcie lokalizację na stronie paczkomaty.pl.