Poznaj InPost Abonamenty!
Dla biznesu

Poznaj InPost Abonamenty!

26 lutego 2020

Prowadzenie dobrego sklepu internetowego to dzisiaj wyzwanie. I to wcale nie dlatego, że uruchomienie platformy sprzedażowej jest skomplikowane czy kosztowne (bo nie jest), ale przede wszystkim dlatego, że konsumenci oczekują dzisiaj sprawnej logistyki, która pozwala im na komfortowe i wygodne kupowanie w Internecie. Nowa usługa InPost Abonamenty wprowadza jedną, stałą umowę dla przesyłek kurierskich i paczkomatowych, gwarancję ceny przez cały okres i ekspresową dostawę – aż 95% przesyłek dotrze do Twoich klientów już następnego dnia!

Abonamenty kurierskie i paczkomatowe w jednej, stałej umowie

Zastąpiliśmy Pakiety Kurierskie nową usługą InPost Abonamenty, żeby odpowiedzieć na wyzwania, przed którymi każdego dnia stają przedsiębiorcy prowadzący sklepy internetowe. Dzięki abonamentom nie musisz już wykupywać dwóch różnych usług albo martwić się o zmieniające się każdego miesiąca koszty – z InPost Abonamenty masz 1 umowę, a także stałą cenę przez cały okres jej trwania. W abonamencie Midi Firma  możesz wysyłać paczki już od 8,45 zł! 

Kurier czy Paczkomat? Z InPost Abonamenty nie musisz wybierać

InPost Abonamenty dotyczą zarówno paczek kurierskich, jak i paczkomatowych, a to oznacza, że w ramach jednego abonamentu obsługujemy oba rodzaje przesyłek. Niezależnie od tego, który abonament wybierzesz na start, zawsze możesz go zwiększyć w przyszłości wraz z rozwojem swojego biznesu. Za wyborem konkretnego abonamentu dla przesyłek nie idą żadne ukryte koszty – po przekroczeniu limitu paczek, każda kolejna kosztuje dokładnie tyle, ile w cenniku. Dodatkowo, wybierając dowolny abonament otrzymujesz promocyjne ceny za usługę COD, czyli przesyłek za pobraniem. 

Abonamenty dopasowane do Twojego e-sklepu

W ofercie InPost znajdziesz abonamenty dopasowane do potrzeb. Abonament Mini Firma 300 jest idealny dla przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w e-commerce, natomiast Maxi Firma 1200 sprawdzi się w przypadku doświadczonych i aktywnych właścicieli e-sklepów. Co więcej, jeśli podpiszesz umowę w trakcie miesiąca, to nie płacisz abonamentu do czasu kolejnego rozliczenia i zachowujesz możliwość wysyłania paczek w atrakcyjnych cenach. 

Chcesz poznać wszystkie korzyści nowych abonamentów? Odwiedź InPost Abonamenty, wybierz coś dla swojego sklepu internetowego i rozwijaj się jeszcze szybciej!