Poznaj InPost Abonamenty!
Dla biznesu

Poznaj InPost Abonamenty!

26 lutego 2020

Prowadzenie dobrego sklepu internetowego to dzisiaj wyzwanie. I to wcale nie dlatego, że uruchomienie platformy sprzedażowej jest skomplikowane czy kosztowne (bo nie jest), ale przede wszystkim dlatego, że konsumenci oczekują dzisiaj sprawnej logistyki, która pozwala im na komfortowe i wygodne kupowanie w Internecie. Nowa usługa InPost Abonamenty wprowadza jedną, stałą umowę dla przesyłek kurierskich i paczkomatowych, gwarancję ceny przez cały okres i ekspresową dostawę – aż 95% przesyłek dotrze do Twoich klientów już następnego dnia!

Abonamenty kurierskie i paczkomatowe w jednej, stałej umowie

Zastąpiliśmy Pakiety Kurierskie nową usługą InPost Abonamenty, żeby odpowiedzieć na wyzwania, przed którymi każdego dnia stają przedsiębiorcy prowadzący sklepy internetowe. Dzięki abonamentom nie musisz już wykupywać dwóch różnych usług albo martwić się o zmieniające się każdego miesiąca koszty – z InPost Abonamenty masz 1 umowę, a także stałą cenę przez cały okres jej trwania. W abonamencie Midi Firma możesz wysyłać paczki już od 8,91 zł! Dowiedz się, który rodzaj abonamentu okaże się idealnym wyborem dla Twojej firmy»

Kurier czy Paczkomat? Z InPost Abonamenty nie musisz wybierać

InPost Abonamenty dotyczą zarówno paczek kurierskich, jak i paczkomatowych, a to oznacza, że w ramach jednego abonamentu obsługujemy oba rodzaje przesyłek. Niezależnie od tego, który abonament wybierzesz na start, zawsze możesz go zwiększyć w przyszłości wraz z rozwojem swojego biznesu. Za wyborem konkretnego abonamentu dla przesyłek nie idą żadne ukryte koszty – po przekroczeniu limitu paczek, każda kolejna kosztuje dokładnie tyle, ile w cenniku. Dodatkowo, wybierając dowolny abonament otrzymujesz promocyjne ceny za usługę COD, czyli przesyłek za pobraniem

Abonamenty dopasowane do Twojego e-sklepu

W ofercie InPost znajdziesz abonamenty dopasowane do potrzeb. Abonament Mini Firma 300 jest idealny dla przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w e-commerce, natomiast Maxi Firma 1200 sprawdzi się w przypadku doświadczonych i aktywnych właścicieli e-sklepów. Co więcej, jeśli podpiszesz umowę w trakcie miesiąca, to nie płacisz abonamentu do czasu kolejnego rozliczenia i zachowujesz możliwość wysyłania paczek w atrakcyjnych cenach. 

Chcesz poznać wszystkie korzyści nowych abonamentów? Odwiedź InPost Abonamenty, wybierz coś dla swojego sklepu internetowego i rozwijaj się jeszcze szybciej!

Weź na próbę i testuj abonament w InPost przez 3 miesiące!

Poświęć 1 minutę, zostaw kontakt do siebie i zacznij nadawać paczki już od 9,73 zł*.


  • Jedna umowa na paczki kurierskie i paczkomatowe
  • Darmowe podjazdy kurierskie
  • Ekspresowa dostawa
  • Gwarancja ceny przez okres trwania umowy
  • Opłata paliwowa wliczona w cenę
  • Dedykowana opieka posprzedażowa
* Cena netto za przesyłkę paczkomatową w abonamencie Midi Firma 600.

Wypełnij formularz, a szybko oddzwonimy

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: dane_osobowe@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-552), przy ul. Wielickiej 28.

Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia rejestracji, korzystania i obsługi konta w aplikacji mobilnej oraz w celach analitycznych i statystycznych. W razie wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane będą przetwarzane również w celu wyświetlania powiadomień z aplikacji o treści marketingowej, kierowania treści marketingowych na podane przez Ciebie dane kontaktowe, w tym treści dopasowanych do Twoich preferencji w oparciu o profilowanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.