Wysyłasz? Wygrywasz! InPost rozpoczął współpracę z Gamekit i dogry.pl

inpost, gry

Rusza nowa oferta InPost dla graczy komputerowych. Za korzystanie z usług naszej firmy gracze serwisu dogry.pl otrzymają atrakcyjne benefity, które urozmaicą ich gamerskie biblioteki.

Powszechnie wiadomo, że dzięki grom komputerowym może rozwijać się wyobraźnia, refleks, wiedza i planowanie przestrzenne. Nic zatem dziwnego, że prawdopodobna liczba gamerów w Polsce szacowana jest na ok. 20 milionów osób*. Tak jak gry, także oni są bardzo różni, jednak wszyscy, bez wyjątku za odpowiednie skiny czy skile oddaliby wiele! Z InPost nadarza się do tego doskonała okazja.

Dzięki współpracy z serwisem dogry.pl, użytkownicy usług InPost mogą dołączyć do programu partnerskiego – za zamawianie paczek uczestnicy dostają bonusy: waluty premium do najpopularniejszych gier, skiny czy pełne wersje gier na różne platformy. Ci, których gamerska biblioteka jest pełna, mogą skorzystać z voucherów do m.in. Netflixa, Allegro czy Paysafecard.

„Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, jednocześnie dziękując za ich lojalność. Dajemy im dodatkowe bonusy: waluty premium do najpopularniejszych gier, skiny, pełne wersje gier na różne platformy, czy vouchery. Inicjatywa dogry.pl oraz InPostu to nietuzinkowe połączenie branży gamingowej z branżą kurierską – pierwsze takie na świecie. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca ma bardzo duży potencjał.” – powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

Przystąpienie do programu jest proste: wystarczy zarejestrować się na portalu dogry.pl, wejść na dedykowaną podstronę i wpisać numer telefonu, który podajemy także podczas zamawiania paczek InPost. Zamawiając paczki z InPost, co miesiąc otrzymuje się punkty w serwisie dogry.pl, a te wymienia na nagrody.

 

Polish Gamers Research 2019, Polish Gamers Observatory & Krakowski Instytut Technologiczny