Zmiana regulaminów usług InPost

Od 11 października 2018 roku obowiązywać będą nowe, zaktualizowane regulaminy. Sprawdźcie, co się zmieniło.
Zmiana regulaminów

Wraz z rozwojem naszych usług zaktualizowaliśmy regulamin świadczenia usługi „Paczkomaty 24/7” przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o. oraz regulamin świadczenia usług pocztowych i przewozowych przez InPost Express Sp. z o.o. Wierzymy, że dzięki całkowitej przejrzystości naszych usług, przy zachowaniu najwyższych standardów, możemy być niekwestionowanym liderem.

Główne zmiany dotyczą:

  • wprowadzenia nowego modelu dostarczania przesyłek do przepełnionych Paczkomatów;
     
  • możliwości naliczenia opłaty weryfikacyjnej w przypadku wykrycia przesyłki o innym gabarycie (spośród gabarytów A-C) niż zadeklarowany przez nadawcę przy zlecaniu zamówienia;
     
  • postanowień definiujących przesyłki niestandardowe, gabarytowe, oraz dłużycowe (wcześniej te informacje były zawarte w Cenniku).

Ważna zmiana wiąże się z wydzieleniem cenników, jako osobnych dokumentów - do tej pory stanowiły one integralną część regulaminu.

Wprowadzenie nowych, przejrzystych cenników, ma na celu usprawnić korzystanie z świadczonych przez InPost usług, w trosce o ich najwyższą jakość. Nowe regulaminy wejdą w życie 11 października 2018 roku. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym brzmieniem zmienionych regulaminów oraz aktualnych cenników.

  • Regulamin świadczenia usługi „Paczkomaty 24/7” przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o. pobierz
  • Regulamin świadczenia usług pocztowych i przewozowych przez InPost Express Sp. z o.o. pobierz
Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.