Doręczenie do 10:00 | 12:00 | 17:00

24H
do50KG
 • Szybkie doręczenie idealne dla Klientów, oczekujących najszybszej możliwej dostawy
 • Wygoda odbioru możliwość wyboru godziny dostarczenia paczki do odbiorcy
 • Dynamiczne przekierowanie możliwość zmiany adresu docelowego
kurier doręczenie do 12

Doręczenie do 10:00, 12:00, 17:00

Wybierając usługi kurierskie InPost – wysyłasz paczki w dowolne miejsce na terenie kraju. Wszystkie usługi w serwisie krajowym i międzynarodowym realizowane są z dostawą do drzwi odbiorcy lub do jednego z naszych Paczkomatów.

Kurier Doręczenie do 10:00, 12:00, 17:00 to idealne rozwiązanie dla Klientów, oczekujących najszybszej możliwej dostawy paczek. Należy pamiętać, że usługa dostępna jest tylko dla wybranych miejscowości w Polsce. 

 • Usługa kurierska obejmuje doręczenia paczek o wadze do 30 kg i wymiarach standardowych z gwarantowanym terminem doręczenia do godziny 10:00 i 12:00.
 • Dla paczek do 50 kg i wymiarach standardowych gwarantowany termin doręczenia to godzina 17:00 następnego dnia roboczego w serwisie krajowym.
 • Odbiór przesyłek od Klientów instytucjonalnych: 5 dni w tygodniu (pon.-pt.) do godziny 17:00.
 • W ramach usług w serwisie krajowym oferujemy również szeroką gamę usług dodatkowych.
 • W przypadku, gdy nie uda nam się skutecznie doręczyć, podejmujemy kolejną próbę doręczenia w dniu następnym lub za zgodą odbiorcy przekażemy ją do najbliższego Punktu Obsługi Paczek (POP). Dostępna jest również opcja przekierowanie do sąsiada.

  Zapytaj o ofertę Skontaktuj się z nami

  Doręczenie do 10:00, 12:00, 17:00 - usługi dodatkowe

  Doręczenie sobota

  Usługa dodatkowa realizowana dla przesyłek kurierskich z doręczeniem do Adresata, obejmująca doręczenie przesyłek w sobotę. Usługa realizowana tylko dla przesyłek nadanych przez nadawców w piątek do miast z oddziałami sieci kurierskiej InPost.

  Ubezpieczenie

  Usługa dodatkowa dostępna dla usług w serwisie krajowym realizowana dla przesyłek kurierskich zawierających towary handlowe lub przedmioty wartościowe o maksymalnej wartości do 20 000 zł brutto. Opłata za usługę ubezpieczenia uzależniona jest od wartości przesyłki zadeklarowanej przez nadawcę, wskazanej na liście przewozowym. W przypadku wybrania usługi ubezpieczenia podanie opisu towaru na liście przewozowym przez nadawcę przesyłki jest obowiązkowe. W przypadku usług w serwisie międzynarodowych wszystkie przesyłki objęte są ubezpieczeniem CMR przewoźnika.

  Pobranie standard 

  Usługa dodatkowa dostępna dla usług w serwisie krajowym. Obejmuje doręczenie przesyłki i pobranie od odbiorcy gotówki w wysokości wskazanej na liście przewozowym. Maksymalny termin zwrotu pobrań wynosi do 5 dni roboczych od następnego dnia po doręczeniu przesyłki. Maksymalna kwota pobrania wynosi 5 000 zł od jednego odbiorcy. W przypadku korzystania z usługi pobrania, dodatkowe ubezpieczenie przesyłki do wysokości wartości pobrania jest obowiązkowe. W przypadku usługi kurierskiej z doręczeniem do drzwi adresata, usługa obejmuje pobranie należności za towar gotówką przez kuriera doręczającego przesyłkę.

  Zwrot dokumentów

  Usługa dodatkowa dostępna dla usług kurierskich w serwisie krajowym. Obejmuje zwrot potwierdzonych (pieczątką i/lub podpisem) dokumentów dołączonych do przesyłki w terminie do 5 dni roboczych, licząc od następnego dnia po doręczeniu.

  Serwis SMS lub Serwis E-mail

  Usługa dodatkowo dostępna dla usług kurierskich w serwisie krajowym. Obejmuje przesłanie informacji o kolejnych etapach procesu doręczenia przesyłki za pośrednictwem wiadomości SMS lub e-mail wysłanej do odbiorcy. W ramach usługi odbiorca otrzymuje zestaw następujących po sobie informacji o nadaniu przesyłki przez nadawcę, z podaniem numeru przesyłki i ewentualnej kwocie pobrania, wydaniu przesyłki kurierowi w celu jej doręczenia, jak również pozostawionym awizo, w przypadku, gdy nie zastaniemy odbiorcy przesyłki. Warunkiem realizacji usługi jest podanie numeru telefonu komórkowego lub odpowiednio adresu e-mail i zaznaczeniu usługi na liście przewozowym lub aplikacji kurierskiej do tworzenia przesyłek.

  Cennik

  Sprawdź ceny usługi Doręczenie do 10:00, 12:00, 17:00 oraz usług dodatkowych.

  Przejdź do cennika

  Moduły integrujące

  Dzięki naszym nowym integracjom możesz w łatwy sposób korzystać z usługi Kurier InPost.

  Dowiedz się więcej