Paczkomaty dla biznesu

Największa sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek

  • Najtańsza forma dostawy w czasie D+1
  • Błyskawiczne doręczenie 98% przesyłek dostarczamy następnego dnia po wysyłce
  • Ponad 4800 Paczkomatów na terenie całej Polski
paczkomaty dla biznesu

Dlaczego warto?

Atrakcyjna cena

Paczkomaty rozwiązują problem "ostatniej mili" - najdroższego etapu dostawy przesyłki. Doręczyciel InPost dostarcza do maszyn nawet 10 razy więcej przesyłek niż tradycyjny kurier, dzięki czemu znacząco spadają koszty doręczenia.

Dostęp 24/7

Paczkomaty działają przez całą dobę i znajdują się w lokalizacjach najbardziej dogodnych dla Twoich Klientów. Znajdziesz je przy supermarketach, centrach handlowych, na stacjach benzynowych, w pobliżu biurowców i węzłów komunikacyjnych. 

Dostawa D+1

98% przesyłek do Paczkomatów dociera do odbiorców następnego dnia, co czyni z Paczkomatów najtańszą formę dostawy w czasie D+1. Dzięki temu możesz obniżyć koszty, proponując swoim Klientom wysoką jakość dostawy za przystępną cenę.

Płatność za pobraniem

W przypadku przesyłki pobraniowej Klient płaci za nią bezpośrednio w Paczkomacie za pomocą karty płatniczej (większość maszyn posiada czytnik kart) lub szybkim przelewem PayByLink. Aby zachować bezpieczeństwo, każdy z Paczkomatów jest monitorowany.

Integracja z e-commerce

Zautomatyzuj procesy w swoim sklepie internetowym i skorzystaj z API. Integracja umożliwia łatwe tworzenie wysyłek i zarządzanie rozliczeniami. Dostarcza też informacji o usłudze w czasie rzeczywistym. 

Szybkie zwroty

Paczkomaty mają dedykowane rozwiązanie automatyzujące procesy zwrotu lub wymiany towaru. Program Szybkie Zwroty obniża koszty i buduje zaufanie do sklepu internetowego, likwidując jedną z najważniejszych barier w rozwoju e-biznesu.

Zapytaj o ofertę Paczkomatów Napisz do nas

Masz miejsce na Paczkomat?

Propozycja dla właścicieli i zarządców nieruchomości. Postaw Paczkomat u siebie i zarabiaj na wynajmie powierzchni dla InPost.

Dowiedz się więcej

Zintegruj swój sklep

Zobacz, jak zautomatyzować proces wysyłki do Paczkomatów w swoim sklepie internetowym. Poznaj dokumentację API i sprawdź listę zintegrowanych platform e-commerce.

Dowiedz się więcej