InPost z nagrodą główną w Mobile Trends Awards 2019!

InPost z nagrodą główną w Mobile Trends Awards 2019!

13 March 2020

Mamy to! Jakiś czas temu informowaliśmy, że otrzymaliśmy nominacje w prestiżowych Mobile Trends Awards 2019. Tym razem z nieskrywaną dumą donosimy, że dzięki głosom jury i internautów, zdobyliśmy aż 3 nagrody w konkursie, w tym najważniejszą - Nagrodę Główną! Aplikacja InPost Mobile okazała się NAJLEPSZA nie tylko w swojej kategorii, ale również wśród wszystkich nominowanych w MTA. 

 

Zdaniem Jury to właśnie aplikacja InPost Mobile, dzięki „prostocie i świetnej użyteczności”, najbardziej zasłużyła na zwycięstwo w konkursie głównym tegorocznego Mobile Trends Awards. Nagroda główna za aplikację mobilną ze zdalnym otwieraniem skrytek, to największe wyróżnienie, jakie mogliśmy dostać. Oprócz tego, aplikacja InPost Mobile zwyciężyła w silnie obsadzonej kategorii USŁUGI, a strona internetowa inpost.pl zdobyła 3 miejsce w głosowaniu publiczności.

 

 

To wspaniałe wieści, które pokazują, że warto słuchać i odpowiadać na potrzeby konsumentów. Trzy najważniejsze nagrody w elitarnym konkursie to dowód na to, że każdego dnia na wielu polach wyznaczamy trendy i dynamicznie rozwijamy branżę logistyczną. Strategia GO MOBILE okazała się strzałem w dziesiątkę i idealną odpowiedzią na wyzwania rynku e-commerce. 

 

 

Nagrody Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienia dla branży mobilnej w kraju. Jury MTA już od 9 lat docenia najsilniejsze firmy, które z sukcesem wdrażają nowoczesne technologie w swoich produktach. Same statuetki, dzięki swojej elitarności, są nazywane „Oscarami branży mobilnej. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 12 marca 2020 roku w Starej Zajezdni w Krakowie. 

Konkurencja w Mobile Trends Awards była w tym roku niezwykle mocna. Nagroda główna za aplikację InPost Mobile cieszy nas tym bardziej, że o statuetkę rywalizowaliśmy m.in. z PKO Bankiem Polskim, mBankiem, Żabką, CCC czy TVN. W kategorii USŁUGI pokonaliśmy Orange, Play24 czy Autopay Mobility. Bycie liderem mobilności wśród tak wielkich marek to dla nas powód do dumy.

Chcielibyście sami sprawdzić, dlaczego jury Mobile Trends Awards uznało naszą aplikację za najlepszą? Nic trudnego! InPost Mobile możecie pobrać z oficjalnych sklepów Google Play i App Store. Innowacyjna funkcjonalność zdalnego otwierania skrytki z poziomu aplikacji sprawia, że odbieranie przesyłek jest proste jak nigdy. W międzyczasie, kiedy będziecie pobierać aplikację, odwiedźcie nasza nową stronę internetową InPost.pl

Jesteśmy pewni, że się spodoba!