InPost

InPost to największy niezależny operator pocztowy. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl i istnieje na rynku od 2006 roku.

InPost to nowoczesna poczta. Świadczy zarówno tradycyjne, jak i niestandardowe usługi pocztowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego. Jesteśmy największym konkurentem Poczty Polskiej i świadczymy pełen zakres usług pocztowych w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Aktualnie firma świadczy usługi pocztowe za pośrednictwem ponad 1200 Punktów Obsługi Klienta i około 8000 Punktów Awizacyjnych, a przesyłki doręczane są na terenie całego kraju. W 2013 roku spółka dostarczyła ponad 240 mln przesyłek.

Sztandarowymi usługami InPost - poza tradycyjną ofertą pocztową - są:

  • Paczkomaty InPost – najnowocześniejsza w Polsce usługa wysyłkowa, umożliwiająca odbiór i samodzielne nadanie przesyłek 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji.
  • Print&Go – kompleksowa usługa łącząca funkcjonalność poczty elektronicznej oraz cechy tradycyjnych usług poligraficznych i pocztowych, umożliwiająca wysłanie listów w wersji drukowanej, bez wychodzenia z domu czy biura.
  • Outsourcing e-dokumentów, w tym obsługa e-faktur.

 

Wizja i misja

idziemy zawsze w kierunku dbałości o Naszą Planetę.

wizja i misja

Grupa Integer S.A.

druga co do wielkości grupa pocztowa w Polsce.

Grupa Integer S.A.

Nagrody i wyróżnienia

jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród

Nagrody i wyróżnienia

Nasi klienci

to małe i średnie e-biznesy oraz duże, światowe marki.

Nasi klienci