InPost SA

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym. Świadczy nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce.

 InPost dysponuje własnym zapleczem technologiczno-logistycznym, umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Nowoczesna Sortownia Centralna i centrum dystrybucji przesyłek zlokalizowane jest w centralnej Polsce w Woli Bykowskiej pod Piotrkowem Trybunalskim.

 Sztandarowymi usługami InPost są:

  • Paczkomaty – najnowocześniejsza w Polsce usługa umożliwiająca samodzielny odbiór i nadawanie paczek 24/7, bez kolejek i w dogodnych lokalizacjach.
  • Pakiet usług kurierskich - od Kuriera Standard, poprzez doręczenia do 10:00, 12:00 i 17:00 następnego dnia, aż po doręczenie tego samego dnia nawet w ciągu 2 godzin.
  • E-commerce Polecony InPost - nowa, ekstremalnie tania forma dostawy niewielkich zakupów internetowych w formie listu poleconego.
  • Specjalistyczna usługa Smart Courier - umożliwiająca doręczenie do odbiorcy, podpisanie i doręczenie zwrotne do Nadawcy pilnych dokumentów przez tego samego kuriera.

Wizja i misja

idziemy zawsze w kierunku dbałości o Naszą Planetę.

Grupa Integer.pl

druga co do wielkości grupa pocztowa w Polsce.

Nagrody i wyróżnienia

jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród

Nasi klienci

to małe i średnie e-biznesy oraz duże, światowe marki.