Nagrody i wyróżnienia

InPost to laureat prestiżowych nagród takich jak:

 • World Post and Parcel Awards (czerwiec 2016) - nagroda w kategorii Customer Service. Jurorzy docenili projekt "Make it social" za efektywną obsługę klientów w serwisach społecznościowych. InPost został doceniony za innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów klientów, zgłaszanych przez nich w mediach społecznościowych.
 • E-commerce Paris 2015 - (grudzień 2015) Paczkomaty® otrzymały nagrodę w kategorii Logistyka. Doceniona została spółka z Grupy easyPack – InPost France SAS. Kryteria wyboru w tej kategorii dotyczyły innowacyjnego charakteru rozwiązania, wydajności usługi, rentowności na podstawie wstępnych wyników sprzedaży oraz perspektywy rozwoju rynku.
 • Diamenty Private Equity 2015 - (czerwiec 2015) easyPack Sp. z o.o. został uhonorowany w kategorii „najbardziej innowacyjna spółka portfelowa roku”. Organizatorem konkursu jest Executive Club pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.
 • Engage Awards 2015 - (maj 2015) międzynarodowy konkurs z obszaru social media. Paczkomaty® zostały wyróżnione w kategorii Socially Devoted. W konkursie biorą udział największe światowe marki które w 2014 roku wykazywały się szczególnie zaawansowaną komunikacją z konsumentem w kanale social media. 
 • Diament Forbes 2015 -  (styczeń 2015) 1. miejsce w rankingu dużych firm z województwa małopolskiego, które osiągnęły przychody powyżej 250 mln zł
 • Konkursu Lider Nowoczesnych Technologii 2014 (grudzień 2014) nagroda główna w dziesiątej jubileuszowej edycji konkursu.
 • Polska Firma – Międzynarodowy Czempion (grudzień 2014) nagroda główna w trzeciej edycji konkursu.
 • Innowator Roku 2014 (październik 2014) Grupa Integer.pl zwyciężyła w rankingu tygodnika WPROST i otrzymała tytuł w kategorii „usługi dla biznesu”
 • Ekomersy 2014 (październik 2014) E-klienci i jury po raz trzeci z rzędu wyróżnili Paczkomaty® InPost w kategorii „Najlepszy produkt/usługa wspierająca logistykę e-sklepu”. Innowacyjne terminale zdeklasowały rywali również w kategorii „Produkt/usługa wspierająca ekspansję międzynarodową e-sklepów”. Za szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce został wyróżniony Rafał Brzoska, prezes Grupy Kapitałowej Integer.pl.
 • The UK Delivery Excellence Award (2014) Najlepszy wkład w rozwój innowacyjności Przesyłek w kategorii: “wkład w promowanie innowacji branżowych” oraz “rozwiązania umożliwiające sprzedawcom najlepsze opcje dostawy dla swoich klientów.
 • PostExpo Dostawca Roku (2014) - jedna z najbardziej szanowanych Międzynarodowych Nagród Technologii Pocztowych, przyznawana firmie, która miała ogromny wpływ na przemysł w ciągu ostatniego roku w zakresie nowych technologii, pracy z operatorami pocztowymi oraz z powodu imponującego wzrostu.
 • Polish Masters of Business (wrzesień 2014) Paczkomaty® InPost otrzymały nagrodę główną Grand Prix w ramach pierwszej edycji konkursu.
 • Supplier of the Year (wrzesień 2014)  prestiżowa nagród targów Post-Expo 2014 w Sztokholmie dla Paczkomatów InPost.
 • INNOVATICA (czerwiec 2014) Rafał Brzoska – prezes Grupy Integer.pl, do której należy InPost, największa prywatna poczta w Polsce oraz Paczkomaty® InPost – został laureatem konkursu w kategorii Osobowość innowacyjna.
 • Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma (maj 2014) Spółka InPost oraz wdrażane przez nią Paczkomaty zostały uhonorowane tytułem „Dobra Marka 2014”, w kategorii „dostarczanie przesyłek”. Wyróżnienie przyznano na podstawie opinii i wskazań respondentów, a także Kapituły Programu. W plebiscycie organizowanym przez redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, InPost oraz Paczkomaty zostały nagrodzone jako jedne z najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek na polskim rynku.
 • Solidny Pracodawca (2013), w plebiscycie pod patronatem Rzeczpospolitej, Dziennika Gazety Prawnej oraz Monitora Gospodarczego.
 • Spółka InPost do tej pory czterokrotnie została nagrodzona w międzynarodowym konkursie World Mail Awards: w 2013 w kategorii: "Obsługa Klienta", w 2011 roku w kategoriach: "E- commerce" oraz "Innowacje", natomiast w 2010 w kategorii "Wzrost".
 • W 2013 roku miesięcznik Nowy Przemysł i portal Wnp.pl uznały spółkę InPost godną miana: „Ten, który zmienia polski przemysł”.
 • W 2013 roku InPost, dzięki głosom konsumentów, otrzymał tytuł „Superbrands Created in Poland 2013” w kategorii „Dostawcy mediów i usług”. To prestiżowe wyróżnienie - przyznane po raz pierwszy w historii konkursu – otrzymały wyłącznie marki stworzone w Polsce.
 • W 2008 roku InPost został laureatem konkursu "Teraz Polska". Powtórne wyróżnienie godłem „Teraz Polska” spółka otrzymała w 2009 roku.
 • W 2008 roku spółka InPost została laureatem Medalu Europejskiego – w ramach konkursu organizowanego przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej – za najwyższe standardy jakości w biznesie i zarządzaniu firmą.

 - InPost

World Post & Parcel Awards 2016 - nagroda w kategorii Customer Service za efektywną obsługę klientów w serwisach społecznościowych.

 - InPost

Diament Forbes 2015 - 1. miejsce w rankingu dużych firm z województwa małopolskiego, które osiągnęły przychody powyżej 250 mln zł

 - InPost

Lider Nowoczesnych Technologii za efektywne wdrażanie i praktyczne stosowanie innowacyjnych rozwiązań na terenie województwa łódzkiego.

 - InPost

Supplier of the Year - nagroda targów Post-Expo 2014 w Sztokholmie dla Paczkomatów InPost

 - InPost

Grand Prix - nagroda główna pierwszej edycji konkursu Polish Masters of Business dla Paczkomatów InPost

 - InPost

Dobra Marka 2014 w kategorii "dostarczanie przesyłek" dla spółki InPost oraz Paczkomatów

 - InPost

Solidny Pracodawca 2013, w plebiscycie pod patronatem Rzeczpospolitej, Dziennika Gazety Prawnej oraz Monitora Gospodarczego

 - InPost

The Delivery Excellence Award 2014 w kategorii: „Best Carrier Contribution to Delivery Innovation”

 - InPost

World Mail Awards w kategoriach: „Obsługa Klienta” (2013), „E-commerce” oraz „Innowacje” (2011), „Wzrost” (2010)

 - InPost

Postal Technology International Awards 2013 w kategorii „Retail Innovation of the Year” dla Paczkomatu modułowego V generacji

 - InPost

Ekomersy 2012 i 2013 według konkursu organizowanego przez Fundację Polak 2.0 w kategoriach: „najlepsze rozwiązanie logistyczne dla e-handlu” oraz „najlepszy produkt/usługa wspierającego logistykę e-sklepu”

 - InPost

„Ten, który zmienia polski przemysł” według miesięcznika Nowy Przemysł i portal Wnp.pl

 - InPost

Superbrands Created in Poland 2013 w kategorii „Dostawcy mediów i usług” dla spółki InPost

 - InPost

Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii "Marka Europejska" - tytuł przyznany przez Business Centre Club w maju 2012 r. dla spółki Integer.pl

 - InPost

Wielka Piątka innowacyjnych firm Europy Środkowej w rankingu Rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2011 i 2012 (40. miejsce w ogólnym zestawieniu)

 - InPost

Małopolska Nagroda Gospodarcza - przyznana Grupie Kapitałowej Integer.pl w październiku 2011 r. za sukcesy biznesowe oraz wkład w rozwój gospodarczy regionu

 - InPost

Najbardziej innowacyjna firma w Polsce - nagroda przyznana przez redakcję Polish Market pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej (KIG)

 - InPost

Perła Polskiej Giełdy - tytuł przyznany Integer.pl przez Gazetę Giełdy Parkiet

 - InPost

"Teraz Polska" - InPost laureatem konkursu w latach 2008-2009

 - InPost

Medal Europejski dla spółki InPost za najwyższe standardy jakości w biznesie i zarządzaniu firmą zdobyty w 2008 r. w ramach konkursu organizowanego przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej