Strefa współpracy

Współpraca - InPost

InPost to największy niezależny operator pocztowy, najpoważniejszy rynkowy konkurent Poczty Polskiej, działający na skalę ogólnopolską od listopada 2006 roku. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl.

InPost świadczy zarówno tradycyjne, jak też niestandardowe usługi pocztowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego. Pełna liberalizacja rynku pocztowego – obowiązująca od 1 stycznia 2013 roku – sprawiła, że InPost już na takich samych zasadach jak Poczta Polska, chociaż w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach, świadczy pełen pakiet tradycyjnych usług pocztowych, w tym doręczanie przesyłek do 50g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Aktualnie firma świadczy usługi pocztowe za pośrednictwem niemal 900 Punktów Obsługi Klienta w 230 miejscowościach na terenie całego kraju. Poza doręczaniem korespondencji na terenie całego kraju, od 2010 roku InPost świadczy również – wspólnie z firmą Inforsys SA – usługę Power Post opartą na technologii poczty hybrydowej. Firma jest także operatorem sieci innowacyjnych Paczkomatów InPost umożliwiających nadawanie i odbieranie przesyłek 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, w wybranej przez klienta lokalizacji.

Spółka zwiększa zasięg działalności, uruchamiając między innymi punkty franczyzowe, oferujące zarówno usługi pocztowe, jak też finansowo-ubezpieczeniowe.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy współpracowników, którzy będą zainteresowani:

  • prowadzeniem oddziału w miastach, gdzie jeszcze nie mamy swoich placówek
  • prowadzeniem Punktu Obsługi Klienta
  • pracą na stanowisku doręczyciela
  • pracą na stanowisku handlowca
  • pracą na stanowisku kierownika regionalnego

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy w ramach jasno określonych struktur organizacyjnych, z możliwością rozszerzania skali i zasięgu działania. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: praca@inpost.pl

Dla Agentów POK

Dostawcy

Przetargi