Fundacja InPost

Inspirujemy i
wspieramy rozwój

Fundacja InPost powstała, by inspirować naszych pracowników i ich najbliższych do nieustannego rozwoju - zdobywania nowych kompetencji, kreatywnego myślenia i budowania dzięki nim pewności siebie, która pozwala odważnie iść do przodu i sięgać po marzenia.
To na tym oparliśmy sukces naszych usług. I wierzymy, że warto przekazać to dalej.

InPost to dziś ogromna firma, ale naszą siłą na zawsze pozostanie duch startupu – elastyczność, ciągłe szukanie nowych nisz, ciągłe doskonalenie usług. Dlatego nigdy nie zapominamy o naszych korzeniach.

InPost to przykład rynkowego sukcesu, na który złożyły się trzy elementy – to one są wartością, którą chcemy na co dzień przekazywać naszym ludziom.

  1. Wiedza, obserwowanie otoczenia i umiejętność tworzenia zupełnie nowych rozwiązań.
  2. Odwaga wykraczania poza schematy, która pozwoliła nam rzucić wyzwanie gigantom. I wygrywać.
  3. Ciężka praca i wytrwałość. Wiemy jak mało kto, że nie ma nic za darmo. I że nie zawsze jest łatwo. Ale jednocześnie – że warto czasem iść pod prąd i podnosić się nawet po wyczerpującej bitwie, bo wygrywają Ci, którzy się nie poddają.

Chcemy inspirować i dawać naszym ludziom narzędzia, by w codziennym życiu towarzyszył im taki sam duch – przedsiębiorczości i wiary, że mogą sięgać jak najwyżej. Dlatego powołaliśmy Fundację InPost.

Rafał Brzoska
twórca i Prezes InPost

Zarząd Fundacji

Marcin Pulchny
prezes zarządu

 

Adam Aleksandrowicz
wiceprezes zarządu

Kontakt

email: [email protected] służy tylko do składania wniosków o wsparcie. Wszystkie maile o innej treści (reklamacje, zapytania) nie będą obsługiwane.