Wysyłaj i odbieraj dokumenty
wygodnie i bezpiecznie
Sprawdź kompleksową usługę SmartCourier

Poznaj usługę SmartCourier

Z InPost zadbasz o bezpieczny obieg dokumentów, wymagających podpisu. Nasz Kurier odbierze od Ciebie dokumentację i dostarczy ją do wskazanego odbiorcy we wcześniej uzgodnionym terminie. Po weryfikacji odbiorcy i dopełnieniu formalności, dokumenty zostaną zwrócone do Ciebie w bezpiecznej kopercie zwrotnej.

ikona
Kompleksowa forma
Wystarczy, że przygotujesz dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Kurier po odbiorze dokumentów dostarczy je odbiorcy i wskaże miejsca do podpisu. Podpisane dokumenty wraz z pozostałą dokumentacją (list przewozowy, checklista z ewentualnymi załącznikami do pobrania) zostaną zapakowane w bezpieczną kopertę zwrotną SmartCourier i odesłane do nadawcy.
ikona
Indywidualne podejście
Kurier każdorazowo ustala z odbiorcą dogodny termin doręczenia dokumentów. Przesyłki doręczane są w godzinach 8.00 - 20.00, a doręczenia umawiane są wyłącznie z odbiorcą głównym. Dzięki temu masz pewność, że nadane przez Ciebie dokumenty trafią w odpowiednie ręce, w terminie wskazanym przez odbiorcę.
ikona
Wyspecjalizowani Kurierzy
Za doręczanie przesyłek dla usługi SmartCourier odpowiada wyselekcjonowana grupa doświadczonych kurierów, którzy są szkoleni na każdą ewentualność i posiadają dokumenty wymagane od nadawcy, dzięki którym są upoważnieni do doręczania przesyłek proceduralnych także w trybie outsourcingu bankowego.
ikona
Najwyższy poziom bezpieczeństwa
Wszystkie przesyłki są przewożone w specjalnych opakowaniach i monitorowane przez całą drogę do odbiorcy. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom systemu informatycznego do obsługi przesyłek, zapewniamy również bezpieczeństwo wymiany danych między InPost a Nadawcą.
ikona
Wygodne śledzenie przesyłki
Zadbaliśmy o odpowiednią identyfikację każdego procesu, przez co możesz łatwo śledzić swoją przesyłkę za pomocą systemu monitorowania przesyłek. Nasze rozwiązanie jest zintegrowane z systemem zarządzającym procesami logistycznymi InPost.
ikona
Łatwa weryfikacja odbiorcy
Nasz kurier, dostarczając dokumenty, w szybki i prosty sposób weryfikuje odbiorcę (maksymalnie 3 odbiorców dla 1 przesyłki). Uprościliśmy proces logistyczny do minimum, aby zapewnić Tobie i Twoim klientom komfort i najwyższą jakość obsługi.
Wypełnij formularz, a my dopasujemy ofertę SmartCourier do Twojej firmy
Prosimy Cię o NIP, ponieważ oferta dotyczy firm.

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: dane_osobowe@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.


kurier

Co zyskasz, korzystając ze SmartCourier?

 • Krótszy czas nadawania przesyłek
  Obsługa przesyłek online pozwala w łatwy i szybki sposób nadawać dokumenty i nie wymaga instalowania oprogramowania na komputerze nadawcy. Na nadanie przesyłki potrzebujesz zaledwie kilka sekund, a jeśli nie dysponujesz czasem, możemy za Ciebie wydrukować i spakować Twoją dokumentację. Przesyłki odbierane są raz dziennie bezpośrednio ze wskazanej przez nadawcę lokalizacji. Odbiór zawsze realizowany jest w dedykowanej skrzyni SmartCourier.
 • Precyzja i dokładność w obsłudze dokumentów
  Nasi kurierzy, dzięki specjalnym instrukcjom i szkoleniom, są doskonale przygotowani do obsługi każdego produktu, który jest doręczany w ramach usługi SmartCourier.
 • Gwarancja doręczenia
  Kurier każdorazowo weryfikuje odbiorcę na podstawie wskazanego dokumentu tożsamości. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu procedury, mamy gwarancję dostarczenia przesyłki do właściwej osoby.
 • Bezpieczeństwo i dyskrecja
  Masz pewność bezpiecznego dostarczenia nawet najbardziej poufnych dokumentów w krótkim czasie. Kurier otrzymuje dostęp do dokumentacji dopiero w obecności odbiorcy.