Wysyłaj i odbieraj dokumenty
dzięki usłudze SmartCourier

Sprawdź ofertę abonamentową

Korzystając z usługi SmartCourier w ofercie abonamentowej, możesz bezpiecznie i wygodnie nadawać nawet niewielkie liczby przesyłek z dokumentacją wymagającą podpisu. W ramach rocznej umowy ustalasz stały i bezpłatny podjazd Kuriera po odbiór dokumentów w dogodnym dla Ciebie, 2-godzinnym przedziale czasowym.

Poznaj zalety oferty abonamentowej

ikona
Wygodne rozwiązanie
Oferta abonamentowa została stworzona z myślą o Klientach, którzy wysyłają od kilku do kilkunastu przesyłek w ciągu miesiąca. Skorzystaj z oferty, dzięki której masz pewność, że wolumen nie wpływa na proces obsługi przesyłek zawierających dokumenty.
ikona
Kompleksowa forma
Oferta abonamentowa obejmuje usługi związane zarówno z odbiorem, przewozem i doręczeniem dokumentacji wymagającej podpisu odbiorcy, a także zwrotu dokumentów do nadawcy w sposób indywidualnie z nim uzgodniony.
ikona
Elastyczna Umowa
Standardowo, Umowa Abonamentowa obejmuje okres 12 miesięcy, natomiast istnieje możliwość zawieszenia lub wydłużenia czasu jej trwania o 1 miesiąc. W trakcie trwania umowy możesz również zwiększać abonament. Wszystkich tych zmian dokonasz bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
ikona
Preferencyjne Ceny
Dzięki ofercie abonamentowej możesz korzystać z najniższych cen i otrzymywać rozliczenie na koniec każdego miesiąca z zachowaniem 30-dniowego terminu płatności. Ceny pozostają niezmienne przez cały okres trwania umowy. Nie ponosisz również dodatkowych opłat z tytułu transportu, gdyż opłata paliwowa jest wliczona w cenę usługi.
ikona
Dostępność
W ramach oferty abonamentowej ustalasz stały i bezpłatny podjazd Kuriera po odbiór przesyłek w dogodnym dla Ciebie, 2-godzinnym przedziale czasowym, niezależnie od liczby nadawanych przesyłek. Dodatkowo możesz korzystać z dedykowanej opieki posprzedażowej i operacyjnej na każdym etapie współpracy.
ikona
Dwie opcje usługi
Obsługujemy zarówno przesyłki kierowane do osób fizycznych, niepodlegające specjalnym obostrzeniom prawnym (EasySmartCourier), jak i te, nadane do osób fizycznych / firm, wymagające specjalnej weryfikacji danych osobowych jako tzw. czynność faktyczna (SmartCourier).
Wypełnij formularz, a my dopasujemy usługę SmartCourier do Twojej firmy
Prosimy Cię o NIP, ponieważ oferta dotyczy firm.

Lista i opis usług świadczonych przez InPost Sp. z o. o. oraz szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdują się w Polityce prywatności