Екологічно чисті посилкові машини InPost!
понеділок, лютого 3, 2020 - 21:28
Понад 6 000 машин пройдуть парову очистку!
InPost стає "зеленою" і миє Paczkomaty® парою без жодних хімікатів. Акція по всій Польщі проводиться спеціалізованими бригадами на електромобілях, які використовують якомога менше води.
При змиванні графіті використовуються екологічно чисті миючі засоби. Це ще одне інноваційне рішення, впроваджене InPost - на додаток до електромобілів, відкриття скриньок за допомогою мобільного додатку або допомоги Google Assistant.
"Екологія є ключовим аспектом операційної стратегії InPost. Використання Parcel Machines® є екологічно чистим, тому ми також підтримуємо їх у чистоті з думкою про навколишнє середовище. Доставка кількох посилок однією машиною Parcel Machine® сприяє зменшенню викидів CO₂ та зменшенню заторів на дорогах у містах, які стають все більш перевантаженими. Наші машини завжди чисті завдяки еко-патрулям на електромобілях. Ми є піонерами серед кур'єри не тільки з точки зору інноваційних технологій - таких як відкриття Parcel Machines® безпосередньо з мобільного додатку або допомога через Google Assistant - але й з точки зору екологічних рішень. Ми були одним з перших логістичних операторів, які впровадили електромобілі у свій автопарк". - вказує на те. Рафал Бжоска, генеральний директор InPost .