Eko czyste Paczkomaty InPost!

Eko czyste Paczkomaty InPost!

3 lutego 2020

Ponad 6000 maszyn będzie umytych parą wodną!

InPost stawia na ekologię i myje Paczkomaty® parą wodną bez żadnych środków chemicznych. Akcję w całej Polsce wykonują specjalistyczne ekipy w samochodach elektrycznych, przy zużyciu jak najmniejszej ilości wody.

W przypadku zmywania graffiti używane są ekologiczne środki czyszczące. To kolejne nowatorskie rozwiązanie wdrożone przez InPost – obok elektrycznej floty, otwierania skrytek przez aplikację mobilną czy pomoc przez Google Asystenta.

„Ekologia jest kluczowym aspektem strategii działań InPost. Używanie Paczkomatów® jest eko, więc utrzymanie ich w czystości także prowadzimy z myślą o środowisku. Dostarczanie wielu paczek do jednego Paczkomatu® wspiera redukcję emisji CO₂ i ogranicza korki w coraz bardziej zatłoczonych miastach. Nasze maszyny są zawsze czyste dzięki naszym ekopatrolom w samochodach elektrycznych. Jesteśmy pionierami wśród kurierów nie tylko pod względem nowatorskich technologii – typu otwieranie Paczkomatów® wprost z aplikacji mobilnej czy pomoc przez Google Asystenta, ale także w zakresie rozwiązań eko. Jako jeden z pierwszych operatorów logistycznych wprowadziliśmy do naszej floty samochody elektryczne” – wskazuje Rafał Brzoska, prezes InPost.