Praca w InPost

Dbamy o Ciebie

rozwój pracownika

Możliwość rozwoju

Każdego Pracownika traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. W codziennych działaniach dbamy o to, by wykorzystywać talenty naszych pracowników i dotychczas zdobyte umiejętności. Dzięki temu, nasi Pracownicy mają realny wpływ na implementowane rozwiązania, a codzienna praca jest dynamiczna i pełna wyzwań.
inpost opieka medyczna

Zdrowie Pracowników

W naszej organizacji pamiętamy o zdrowiu Pracowników, dlatego zapewniamy dofinansowaną opiekę medyczną. Oferujemy różne pakiety obejmujące profilaktykę zdrowotną, diagnostykę i konsultacje specjalistyczne.
multisport inpost

Karta MultiSport

Nie zapominamy o dobrym samopoczuciu i kondycji Pracowników. Oferujemy dofinansowaną Kartę Multisport, która umożliwia korzystanie z obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce i pozwala korzystać z profesjonalnych treningów w ramach ponad 20 dyscyplin sportowych.

Jak przebiega proces rekrutacji

cv inpost

Oddajesz CV w dobre ręce

Złóż swoje CV na jedno z otwartych stanowisk, dedykowany rekruter opiekuje się całym procesem rekrutacyjnym
rozmowa kwalifikacyjna inpost

Rozmowa kwalifikacyjna

Chcemy poznać Twoją motywację i doświadczenie przedstawiając zarazem możliwości rozwoju w naszej firmie.
pracownik inpost

Poznajesz nas a my poznajemy Ciebie

Zaprosimy Cię na bezpośrednie spotkanie z przedstawicielem działu HR i managerem zespołu w siedzibie naszej firmy. Chcemy się bliżej poznać i dowiedzieć czy wspólnie do siebie pasujemy.
praca w inpost

Oferta i zatrudnienie

Witamy na pokładzie! Zaprosimy Cię na szkolenie i zaopiekujemy się Tobą podczas wdrożenia w nowe obowiązki.
przyjazna rekrutacja
Szukasz nowych możliwości rozwoju? Poznaj nas lepiej i aplikuj do InPost!

Skoro jesteś na tej stronie, zapewne wiesz, że jesteśmy największym niezależnym operatorem usług logistycznych w kraju. Z naszych Paczkomatów korzystają codziennie tysiące klientów, co oznacza, że cieszymy się ich wielkim zaufaniem. Ciężko na to pracowaliśmy, ale nie osiadamy na laurach:  wciąż się rozwijamy i umacniamy naszą pozycję na rynku. Mamy wielkie ambicje i wielkie cele, a do ich realizacji poszukujemy właśnie Ciebie!

Chcemy, abyś pracował w stabilnym i przyjaznym miejscu, z jasno wytyczoną ścieżką kariery, otwarty na nowe doświadczenia i wyzwania. Oferujemy wiele możliwości zatrudnienia, przede wszystkim w naszych dwóch centralach: Warszawie i Krakowie.  Jeśli mieszkasz w innych rejonach Polski – nic straconego! Możesz pracować jako kurier, magazynier lub pracownik produkcji
w kluczowych dla nas lokalizacjach: Łazach k. Warszawy, Poznaniu, Rybakowie, Szczecinie, Opolu lub innych, dogodnych dla Ciebie lokalizacjach.

Brzmi interesująco? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i przekonaj się sam, że InPost to idealna firma dla Ciebie! Pomoże Ci w tym krótki przewodnik po najważniejszych działach firmy: IT, Operacji Kurierskich, Operacji i Logistyki, Sprzedaży, Produkcyjnym i Księgowym.

 

Praca w Dziale IT

Wciąż poszukujemy pasjonatów nowych technologii do naszych zespołów w Krakowie
i Warszawie. W zależności od Twoich umiejętności i doświadczenia będziesz odpowiedzialny m.in. za opracowywanie, implementację oraz testowanie oprogramowania, realizowanie projektów Business Intelligence, analizę danych lub projektowanie systemów informatycznych.

Praca w Zespole Operacji Kurierskich

Żadna firma logistyczna nie mogłaby funkcjonować bez kurierów, którzy dbają o najwyższy standard usług i terminowe dostarczanie przesyłek do klientów. Praca kuriera jest bardzo odpowiedzialna, ponieważ najczęściej właśnie kurier - jako jedyna osoba z firmy - ma bezpośredni kontakt z klientem. Przewoźnikiem może zostać osoba energiczna, z wysoką kulturą osobistą, uprzejma, ceniąca sobie kontakt z drugim człowiekiem. Zapewniamy pełne przeszkolenie i wsparcie zespołu na początku pracy jako kurier, gdyż jesteśmy świadomi, że wysokie kompetencje kurierów są kluczem do sukcesu firmy.

 

Praca w Dziale Operacji i Logistyki

Dział Operacji dba o to, aby wszystkie procesy logistyczne były właściwie zaplanowane
i skoordynowane - tak, aby paczki bez żadnych opóźnień mogły trafić wprost do skrytki Paczkomatu lub rąk kuriera. Na chętnych do pracy w Dziale Operacji czeka praca jako m.in. dyspozytor lub magazynier. Praca magazyniera wymaga dobrej kondycji fizycznej, gdyż do jego obowiązków należy głównie załadunek i przeładunek paczek na samochody dostawcze. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby praca była stabilna i upływała w koleżeńskiej atmosferze, a wszyscy pracownicy czerpali jak najwięcej satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

 

Praca w Dziale Sprzedaży

Pracując w tym dziale będziesz odpowiadał za nawiązywanie kontaktów handlowych, budowanie i utrzymanie bazy klientów e-commerce. Będziesz także prezentować ofertę InPost
w zakresie usług paczkomatowych i kurierskich oraz dbać o dobre relacje biznesowe z kluczowymi klientami firmy.

 

Praca w Dziale Produkcyjnym

Pracownik produkcji jest odpowiedzialny za powstawanie i sprawne działanie naszego kluczowego produktu – Paczkomatów, które sprzedajemy także na rynki zagraniczne. Do pracy w tym dziale szukamy pracowników z doświadczeniem w montażu i elektromontażu, interesujących się nowymi technologiami, którzy swoją wiedzę potrafią przełożyć na dokładną i sumienną pracę. Kto wie, być może to właśnie Twój zespół wprowadzi rewolucyjne ulepszenia naszych systemów.

 

Praca w Dziale Księgowości

Dział Księgowości odpowiada za prawidłowy obieg dokumentów oraz kontrolę obrotu finansowego firmy. Pracę w tym dziale znajdą osoby z wykształceniem ekonomicznym, które sprawnie poruszają się w dziedzinie finansowo-podatkowej, a przy tym są systematyczne, dokładne
i odpowiedzialne.

 

Praca w Dziale Projektów

Dział ten tworzą Project Managerowie, którzy planują i odpowiadają za wdrożenie nowych procesów biznesowych dla logistyki i e-commerce. Do ich kompetencji należy też zarządzanie komunikacją i współpracą z odbiorcami biznesowymi oraz stroną techniczną. Aby móc aplikować na to stanowisko, powinieneś znać metodologię zarządzania projektami.