Kariera

Znajdź ofertę pracy

Nie mamy aktualnie ofert pracy.

Inpost

Twórz innowacje razem z nami

Jesteśmy liderem w dostarczaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce i najlepszą firmą kurierską 2019 według Polskiego Instytutu Badań Jakości. To dla nas ogromny powód do dumy, ale i zobowiązanie. Każdego dnia kreujemy nowe, innowacyjne rozwiązania, wyjść naprzeciw oczekiwaniom.. Chcesz wspólnie z nami tworzyć ten sukces? Rób to, co lubisz i rozwiń skrzydła razem z nami!

Jeśli w Twoim słowniku
nie ma pojęć „problem”, „nuda”, czy „powtarzalność”, a  tryb „to niemożliwe” jest Ci obcy
– to jest miejsce dla Ciebie!

Jeśli jesteś proaktywny,
elastyczny i chcesz mieć wpływ na rozwój biznesu – dołącz do naszego teamu!

Jeśli charakteryzuje Cię postawa I CAN DO THAT i niemożliwe dla Ciebie nie istnieje, czekamy
na Ciebie w #TeamInPost!

Rekrutacja spontaniczna

Dzięki aplikacji spontanicznej możesz zostawić u nas swoje CV, jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty

Kurier

Studiujesz i chcesz się rozwijać?

Jesteś studentem i chciałbyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? U nas możesz zyskać cenną wiedzę, która pomoże Ci rozwinąć karierę w przyszłości! Nie będziesz parzyć kawy czy kopiować dokumentów – w InPost stawiamy na zastosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce oraz realizację zadań zgodnych z przyjętym przez Ciebie kierunkiem rozwoju.

Po zakończonym stażu otrzymasz od nas rekomendacje do dalszego rozwoju Twojej kariery zawodowej. Istnieje również szansa, że zaproponujemy Ci stałą współpracę!

Sprawdź aktualne oferty staży!

Poznaj benefity!

Dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale również rozwój i dobre samopoczucie.

Opieka medyczna

Dbamy o Twoje zdrowie, oferując Ci dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Dla Twoich bliskich mamy też preferencyjne warunki opieki.

Pakiet MultiSport

Twoja kondycja jest dla nas ważna, dofinansowujemy Ci najwyższy pakiet MultiSport Plus. Wiemy, że najlepiej ćwiczy się z bliskimi, dlatego mamy także karty dla osób towarzyszących i basenową dla dzieci.

Ubezpieczenie

Skorzystaj z preferencyjnego ubezpieczenia grupowego

Elastyczne godziny pracy

Jesteśmy otwarci na Twoje preferencje. Pora lunchu jest wpisana w Twoje obowiązki. Nie zostajesz dłużej w pracy, dlatego że dbasz o swój zdrowy posiłek.

Premie i dodatki

Doceniamy Twoją pracę i wyniki, które osiągasz, oferując Ci dodatkowe premie.

Dodatkowe szkolenia

Dbamy o Twój rozwój! U nas możesz brać udział w różnorodnych szkoleniach. Lubisz działać e-learningowo - OK, mamy 2 platformy. Jeśli wolisz konferencje, szkolenia zamknięte - pomożemy Ci w realizacji w ramach naszych budżetów. Mało tego, możesz też zostać naszym Trenerem Wewnętrznym i dzielić się wiedzą z innymi!

Inicjatywy

Rywalizuj i baw się z nami na wspólnych eventach. W drużynie siła! Przeżyj z nami sportowe emocje na Runmageddonie, czy Poland Business Run.

Wspólne świętowanie

Szalej z nami na wyjazdach integracyjnych, baw się na konferencjach, firmowych imprezach świątecznych.

Chillroom

Zapewniamy Ci odpoczynek - zrelaksuj się, poczytaj, a jeśli lubisz zagraj na Play Station lub w piłkarzyki.

CSR

Wspólnie pomagamy najbardziej potrzebującym, oddajemy krew, wspieramy osoby walczące z chorobami, zbieramy karmę dla zwierzaków, uczestniczymy w Szlachetnej Paczce.
I ciągle mamy dużo sił!

Wsparcie dla rodziców

Jeśli masz trudny moment, skorzystaj z home office. W ramach inicjatyw pamiętamy o Dniu Dziecka i Mikołajkach, Godzinie dla Rodziny. Rozdajemy prezenty oraz organizujemy konkursy dla Twoich pociech.

Trener i dietetyk i owoce

Wspieramy Cię w walce o dobrą formę, organizując spotkania ze specjalistami od żywienia i treningu. Organizujemy też owocowe dni!