Działy wspierające

Pracuj z nami w
działach wspierających

Dlaczego warto dołączyć do zespołu InPost i pracować z nami w jednym z działów wspierających?

Prężnie się rozwijamy i nie zwalniamy tempa – wszystko dzięki wsparciu zaangażowanych specjalistów z każdego obszaru. Nie moglibyśmy poprawnie funkcjonować, gdyby nie wiedza i doświadczenie naszych koleżanek i kolegów z działów: finansowego, administracji, marketingu, HR, zarządzania projektami, analiz, czy z zespołu prawnego.

  • Osoby pracujące w Dziale Finansowym odpowiadają głównie za prawidłowy obieg dokumentów oraz kontrolę obrotu finansowego firmy. Jeśli masz wykształcenie ekonomiczne oraz sprawnie poruszasz się w dziedzinie finansowo-podatkowej, na pewno się tu odnajdziesz!
  • Nasz Dział Zarządzania Projektami tworzą Project Managerowie, którzy planują i odpowiadają za realizację projektów strategicznych, operacyjnych w kraju i za granicą. Jesteśmy zwinni! Tworzymy własne podejście do projektów, dopasowane do pędu naszej organizacji. Znamy wszystkie ogólnodostępne metodologie na rynku, wdrażamy tylko najlepsze praktyki!
  • Nasi specjaliści z administracji oraz Działu Prawnego każdego dnia skrupulatnie dbają o poprawność wszystkich procesów i prawidłowy obieg dokumentów
  • Pracując w Dziale Marketingu, czy HR na pewno nie będziesz narzekać na monotonię – mnogość projektów sprawi, że z pewnością znajdziesz obszar dla siebie, mogąc wykazać się kreatywnością i doświadczeniem!

Jeśli lubisz, gdy dużo się dzieje i masz milion pomysłów na minutę, koniecznie pomyśl o pracy w jednym z tych naszych Działów! Wiemy, jak ważna jest satysfakcja z wykonywanej pracy, dlatego jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i umożliwiamy Ci ich wdrażanie. Ty – robisz to, co lubisz, a my pomagamy Ci rozwinąć skrzydła!

Dołącz do #TeamInPost i pracuj z nami w Dziale Finansowym, Administracji, Marketingu, HR, Analiz, Zarządzania Projektami lub Prawnym!

Oferty pracy

Przekonany? Dołącz do nas!

Nie mamy aktualnie ofert pracy.

Mam wpływ na rozwój biznesu

Kreuję
i wdrażam
rozwiązania

Każdego dnia podejmuję
nowe wyzwania.