InPost Fulfillment

Kompleksowa logistyka
dla e-commerce

Skup się na rozwoju swojego biznesu, a nam zostaw obsługę procesów magazynowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań dla sektora e-commerce. Logistyka dla e-commerce to nasza pasja! Zajmiemy się magazynowaniem, pakowaniem i dostarczeniem produktów do Twoich klientów. Dzięki współpracy z nami podniesiesz jakość obsługi przesyłek i zautomatyzujesz proces wysyłki. Zobacz, jakie to proste! Poznaj zalety outsourcingu w logistyce.

Zobacz jakie to proste!
Zobacz zalety outsourcingu w logistyce.

Odbiór dostaw i przyjęcie towaru

Jak działa e-commerce fulfillment? Najpierw sprzedawany towar trafia od producenta bezpośrednio do naszego magazynu. Tam szybko przyjmujemy produkty na stan magazynowy i udostępniamy je klientom do sprzedaży. Każda dostawa jest starannie weryfikowana.

Magazynowanie

Wiemy, jak istotna jest logistyka dla e-commerce. Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą magazynową dostosowaną do przechowywania towaru. Najpopularniejsze produkty umieszczamy tak, aby zapewnić sobie do nich łatwy dostęp podczas kompletacji zamówień.

Obsługa zamówień, kompletacja i pakowanie

Magazyn mieści się obok Sortowni Centralnej, dlatego jesteśmy w stanie tego samego dnia wysyłać zamówienia otrzymane do godz. 20:00. Nasz system WMS minimalizuje ryzyko pomyłek przy kompletacji zamówień. Dysponujemy także szeroką gamą opakowań.

Wydanie towaru i dostawa

InPost Fulfillment to przede wszystkim synergia z InPost Paczkomaty i InPost Kurier. W naszej ofercie znajdziesz również oferty innych przewoźników na rynku polskim międzynarodowym. Możesz korzystać z naszych stawek, bądź pracować z innym przewoźnikiem.

Usługi dodatkowe

Oferujemy szereg dodatkowych usług spersonalizowanych, takich jak: obsługa zwrotów towaru, zakup opakowań, dołączenie ulotek i dokumentów, etykietowanie, kompleksowa obsługa klienta B2B

Dlaczego InPost?

  • Z nami rozwijasz swój biznes
  • Nie inwestujesz w zaplecze magazynowe
  • Masz pełny dostęp do danych logistycznych
  • Automatyzujesz swoje procesy
  • Zyskujesz lepszą jakość i elastyczność
  • Jesteśmy najlepszą firmą kurierską 2019 roku
  • Nasza kadra to ludzie z pasją i doświadczeniem
  • Jesteśmy zlokalizowani obok naszej głównej sortowni

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

InPost Fulfillment

InPost Fullfilment to nowa usługa logistyczna dedykowana klientom biznesowym. Udostępniamy nie tylko naszą infrastrukturę i know-how, ale również wspieramy swoich klientów na każdym etapie procesów magazynowych. Jesteśmy znakomitym partnerem logistycznym, który oferuje najwyższą jakość usług i automatyzację całego procesu w oparciu o własne doświadczenie. Dzięki nam przedsiębiorcy e-commerce mogą się skupić na rozwoju własnego biznesu i nie martwić się o kwestie związane z zapleczem magazynowym, pakowaniem towaru i wysyłką.

Logistyka dla e-commerce.

Samo działanie e-commerce fulfillment jest bardzo proste – towar sprzedawany przez klienta trafia do naszego magazynu, gdzie zostaje szybko przyjęty na stan i udostępniony do sprzedaży. Aby ograniczyć ryzyko pomyłek przy wysyłkach, weryfikujemy każdą dostawę. Najpopularniejsze produkty umieszczamy tak, aby zapewnić sobie do nich łatwy dostęp podczas procesu kompletacji zamówień. Co istotne, powierzchnia wynajmowanego magazynu nie jest ograniczona, gdyż rośnie wraz z rozwojem konkretnego partnera e-commerce.

E-commerce Fulfillment – usługi szyte na miarę

Bliskie sąsiedztwo Sortowni Centralnej InPost gwarantuje sprawny proces logistyczny dla sklepów internetowych. Jesteśmy w stanie tego samego dnia wysłać zamówienia otrzymane do godziny 20.00, a dostosowany do potrzeb rynku e-commerce system WMS zapobiega pomyłkom przy kompletacji zamówień. Klient ma również możliwość wyboru opakowania i wypełniaczy, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia przesyłek.
InPost Fulfillment opiera się na synergii z pozostałymi usługami logistycznymi – InPost Paczkomaty i InPost Kurier, ale nasza oferta obejmuje również usługi innych przewoźników funkcjonujących na rynku polskim oraz międzynarodowym. Dajemy naszym klientom wybór – może korzystać z naszych stawek bądź nadal pracować na umowie z danym przewoźnikiem. Oferujemy także szereg dodatkowych usług, takich jak: obsługa zwrotów towaru, zakup opakowań, dołączanie ulotek i dokumentów oraz etykietowanie.