InPost Fullfilment

Wydajniejsza logistyka z InPost Fulfillment! Obsługa procesu end-to-end dla e-commerce z najlepszym przewoźnikiem na rynku!

Nie chcemy przesadnie się chwalić, ale aż
94 %
Klientów
InPost
wybiera Paczkomat jako formę dostawy.
InPost to także najlepiej oceniani na rynku Kurierzy.
Źródło: Badanie TNS Kantar. Maj 2023.
InPost Fullfilment clock icon
Zamówienia
złożone do 20:00
trafiają do odbiorców
już następnego dnia.
Mówimy serio!
Jak wiadomo, czas to pieniądz. InPost Fulfillment wyręcza Cię
w kompleksowym realizowaniu zamówień, dzięki czemu zyskujesz czas na rozwijanie swojego biznesu.

01

Integracja
Startujemy! Integrujemy się z systemami informatycznymi Twojego sklepu, aby widzieć wpływające zamówienia w czasie rzeczywistym. Na bieżąco aktualizujemy także stany magazynowe.

02

Przechowywanie
Przyjmujemy Twoje towary na stan i magazynujemy je w sposób dostosowany do Twoich potrzeb, jak i specyfiki produktowej.

03

Pakowanie
Zamówienia złożone w Twoim sklepie do 20:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Zajmujemy się personalizacją wysyłek i pakowaniem – zgodnie z Twoimi wytycznymi. Twoi klienci będą zachwyceni!

04

Wydanie do doręczenia
Dzięki integracji z InPost Fulfillment możesz zyskać preferencyjne stawki na dostawę do automatów Paczkomat oraz Kurierem InPost. Możemy też przekazać Twoje przesyłki do doręczenia innym przewoźnikom.

05

Dostawy
Zamówienia dostarczamy do automatów Paczkomat oraz Kurierem prosto do Twojego klienta. Przyznaj, że nie istnieje wygodniejsza forma dostawy.

06

Zwroty
Obsługujemy również zwroty produktów do Twojego sklepu. Robimy to tak sprawnie, jak wszystko w InPost Fulfillment, więc nie martw się zwrotami.

Na każdym etapie procesu
masz pełną kontrolę nad swoim towarem.

Obejrzyj film i przekonaj się, jak w praktyce działa InPost Fulfillment. Sprawdź, jaką drogę przechodzą produkty pochodzące z Twojego e-sklepu od magazynu InPost aż do klienta. To takie proste!

Co zyskujesz
z InPost Fulfillment?

Czas

Na dobry początek współpracy dajemy Ci czas. Nie musisz zajmować się obsługą magazynu, zamówień czy rekrutacją. InPost pomoże również w inwentaryzacji, co zminimalizuje opóźnienia w wysyłkach. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rozwój biznesu lub... swój własny - w końcu to Twój czas!

Zamiana kosztów stałych na zmienne

Nie utrzymujesz magazynu i nie zatrudniasz pracowników magazynu. Oba te wyzwania leżą po naszej stronie. Opakowania oraz wypełniacze kupimy dla Ciebie po atrakcyjnych stawkach. W efekcie możesz zaoferować lepszą cenę za produkty w sklepie.

Oszczędność

Oferując możliwość dostawy za pośrednictwem InPost (Kurier, Paczkomat) możesz zaoszczędzić na wysyłkach. Im więcej nadajesz, tym mniej płacisz - to czysty zysk!

Szybsza dostawa

Szybki Bill to przy nas żółw! Możesz zaoferować dostawę na następny dzień przy zamówieniach złożonych do godziny 20:00. Taki komfort wpływa bezpośrednio na zadowolenie i powracalność klientów. Na Twoje samopoczucie także.

Mniejsza liczba zwrotów

W InPost Fulfillment wiemy, że skuteczność kompletacji przekłada się na mniejszą liczbę zwrotów. Dzięki nam możesz zmniejszyć liczbę zwracanych paczek nawet o 10%. Ze zwrotów lubimy jedynie zwroty akcji!

Usługi dodatkowe

Dostosowywanie Twoich produktów do wymagań rynku EU za pomocą naklejania nowych etykiet językowych, ulotkowanie lub inne formy samplingu to tylko niektóre z usług dodatkowych, które możesz nam zlecić.

Dedykowany Opiekun Klienta

W gąszczu profitów idzie się pogubić, ale nie obawiaj się. Korzystając z InPost Fulfillment otrzymujesz wsparcie profesjonalnego Opiekuna Klienta. Chodzą słuchy, że Twoim Opiekunem będzie sam Mat!

Ekologia

Z ekologią jesteśmy za pan brat! Wybierając InPost Fulfillment przyczyniasz się do ochrony środowiska. Powiększająca się flota aut elektrycznych, bliskość centrów logistycznych i sortowni, Paczkomat, czy ekologiczne opakowania to tylko niektóre z naszych proekologicznych rozwiązań.

Zamówienia złożone do 20:00 trafiają
do odbiorców już następnego dnia.
To realny czas, a nie obietnica.
85 %
Klientów
podkreśla, że błyskawiczna
dostawa skłoniłaby ich
do częstszych zakupów.
Nic, tylko sprzedawać!
Źródło: Badanie „E-commerce w Polsce 2021
w oczach internautów” – Gemius.
67 %
NPS
index
Marka InPost ma najwyższy na rynku
NPS, czyli wskaźnik zadowolenia
Klienta i poziomu jego lojalności
spośród wszystkich badanych marek
kurierskich. Jesteśmy numerem 1 w logistyce - możesz nam zaufać.
Źródło: Badanie TNS Kantar. Maj 2023.
Czy wiesz, że prawie 40 %
zamówień
jest składanych w godzinach
14:00-20:00? Skorzystaj z InPost
Fulfillment i zbuduj swoją
przewagę.
Źródło: Dane własne.

Współpracujemy z

Formularz kontaktowy
Jeśli Twoja firma wysyła co najmniej 1000 zamówień miesięcznie, wypełnij formularz. Opiekun Klienta skontaktuje się z Tobą i przedstawi, co możesz zyskać z InPost Fulfillment.

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.

InPost Fullfilment

Przeczytaj artykuły
ekspertów z Twojej branży

InPost Fullfilment

Poszerz swoją wiedzę na temat
logistyki i e-commerce

InPost Fullfilment

Poznaj główne branże,
w których działamy

InPost Fullfilment
Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej?