O InPost

Kreujemy przyszłość

Jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów - samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw - aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

Jednym z celów naszej firmy jest tworzenie świata prostych rozwiązań, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wiedzy, pasji i kreatywności polskich inżynierów oraz specjalistów.

17 000+

Paczkomatów

22 lata

na rynku

5 000+

pracowników

7 mln+

użytkowników aplikacji

Innowacyjna technologia

Paczkomaty to najnowocześniejsza w Polsce sieć ponad 17 000 maszyn, stanowiąca największą tego typu strukturę biznesową w Polsce. Siłą Paczkomatów jest przede wszystkim szybkość i wygoda działania. Maszyny zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedli oraz sklepów i czynne są 24/7, dzięki czemu możemy łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru z psem lub przy okazji załatwiania innych spraw. Istotnym atutem Paczkomatów jest również szybkość działania: aż 98% przesyłek trafia do odbiorców już następnego dnia!

Usługi dla e-commerce oraz kurierskie

InPost to nie tylko Paczkomaty, ale również wysokiej jakości usługi kurierskie. Począwszy od tradycyjnego dostarczania przesyłek pod wskazany adres, poprzez ekspresowe doręczenia tego samego dnia, skończywszy na innowacyjnej usłudze SmartCourier, umożliwiającej szybkie i bezpieczne przesłanie nawet najbardziej poufnych dokumentów.
Nieustannie się rozwijamy, skupiając się na poszerzaniu usług, dedykowanych sklepom internetowym. Wspieramy e-commerce poprzez nowoczesne rozwiązania, takie jak: Pakiety Kurierskie dla firm, integracje sklepów, czy Fulfillment.

Troska o środowisko

Dobro naszej planety jest nieodłącznym elementem idei Paczkomatów. Dostarczając przesyłki do maszyny, zamiast do drzwi odbiorców, przyczyniamy się do zmniejszenia liczby korków, a co za tym idzie, do ograniczenia emisji spalin. Kurier jest w stanie w tym samym czasie dostarczyć aż dziesięciokrotnie więcej paczek! Finalnie Paczkomaty rozwiązują tzw. „problem ostatniej mili”, czyli ostatniego, najdroższego etapu doręczenia przesyłki do odbiorcy. To nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale również tańsze dla odbiorcy!

Nagrody i wyróżnienia

Dołącz do nas

Nasz zespół liczy już ponad 8 tysięcy osób i wciąż się powiększa. Codziennie dbamy o to, by wspierać naszych pracowników w rozwoju ich talentów i zainteresowań. Dowiedz się, dlaczego InPost to idealne miejsce na realizację Twoich planów zawodowych!