O InPost

Kreujemy przyszłość

Jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć automatów Paczkomat® - samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Automaty Paczkomat® zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw - aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

Jednym z celów naszej firmy jest tworzenie świata prostych rozwiązań, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wiedzy, pasji i kreatywności polskich inżynierów oraz specjalistów.

20 000+

Paczkomat®

22 lata

na rynku

5 000+

pracowników

7 mln+

użytkowników aplikacji

Innowacyjna technologia

Automaty Paczkomat® to najnowocześniejsza w Polsce sieć ponad 20 000 maszyn, stanowiąca największą tego typu strukturę biznesową w Polsce. Siłą automatów Paczkomat® jest przede wszystkim szybkość i wygoda działania. Maszyny zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedli oraz sklepów i czynne są 24/7, dzięki czemu możemy łatwo odbierać paczki podczas wieczornego spaceru z psem lub przy okazji załatwiania innych spraw. Istotnym atutem automatów Paczkomat® jest również szybkość działania: aż 98% przesyłek trafia do odbiorców już następnego dnia!

Usługi dla e-commerce oraz kurierskie

InPost to nie tylko urządzenia Paczkomat®, ale również wysokiej jakości usługi kurierskie. Począwszy od tradycyjnego dostarczania przesyłek pod wskazany adres, poprzez ekspresowe doręczenia tego samego dnia, skończywszy na innowacyjnej usłudze SmartCourier, umożliwiającej szybkie i bezpieczne przesłanie nawet najbardziej poufnych dokumentów.
Nieustannie się rozwijamy, skupiając się na poszerzaniu usług, dedykowanych sklepom internetowym. Wspieramy e-commerce poprzez nowoczesne rozwiązania, takie jak: Pakiety Kurierskie dla firm, integracje sklepów, czy Fulfillment.

Troska o środowisko

Dobro naszej planety jest nieodłącznym elementem idei automatów Paczkomat®. Dostarczając przesyłki do maszyny, zamiast do drzwi odbiorców, przyczyniamy się do zmniejszenia liczby korków, a co za tym idzie, do ograniczenia emisji spalin. Kurier jest w stanie w tym samym czasie dostarczyć nawet aż dziesięciokrotnie więcej paczek! Finalnie urządzenia Paczkomat® rozwiązują tzw. „problem ostatniej mili”, czyli ostatniego, najdroższego etapu doręczenia przesyłki do odbiorcy. To nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale również tańsze dla odbiorcy!

Nagrody i wyróżnienia

Dołącz do nas

Nasz zespół liczy już ponad 8 tysięcy osób i wciąż się powiększa. Codziennie dbamy o to, by wspierać naszych pracowników w rozwoju ich talentów i zainteresowań. Dowiedz się, dlaczego InPost to idealne miejsce na realizację Twoich planów zawodowych!