Reklama

Nowy wymiar reklamy
dla Twojej firmy

Aby umożliwić naszym klientom biznesowym dotarcie do szerokich grup odbiorców, udostępniliśmy ofertę reklamową na urządzeniach Paczkomat InPost, która szybko została doceniona przez domy mediowe i klientów z obszaru FMCG, bankowości, telekomunikacji, motoryzacji oraz wielu innych. Reklama z InPost to gwarancja dużych zasięgów, skutecznego dotarcia i atrakcyjnych cen realizacji.

20 000 +

urządzeń Paczkomat® InPost

1 000 000

osób każdego dnia odbiera przesyłki przez Paczkomat

Poznaj możliwości reklamy z InPost

Oklejanie automatów Paczkomat

Reklama, która pracuje 24/7 – zupełnie tak, jak nasz Paczkomat. Nośniki zlokalizowane są w ponad 20 000 miejsc publicznych i zapewniają stałe dotarcie do wybranych grup odbiorców w całej Polsce.

Paczkomat – reklama na ekranach

Reklama displayowa na ekranach automatów Paczkomat to sposób na dotarcie do milionów odbiorców miesięcznie. Twoja reklama na ekranie automatu może wyświetlać się w formie banera statycznego.

Sampling produktów

Darmowe próbki są pierwszym krokiem do zbudowania relacji handlowej z klientem. Docieraj szybko ze swoimi samplami lub materiałami reklamowymi do atrakcyjnej grupy odbiorców. Sampling to idealne rozwiązanie dla akcji sprzedażowych, promocyjnych i cross-sell.

Reklama w Managerze Paczek

Przenieś swoją reklamę na wyższy poziom i docieraj do setek tysięcy osób, sprzedających w Internecie i wysyłających swoje paczki w Managerze Paczek.

Banery reklamowe

Skorzystaj z potencjału reklamy banerowej na stronie inpost.pl i docieraj nawet do milionów użytkowników miesięcznie. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki online dzięki banerom, zamieszczonym w strategicznych miejscach na naszej stronie.

Nasza oferta

Przygotowaliśmy dla Ciebie podstawowy cennik naszych usług reklamowych, dzięki czemu wygodnie wybierzesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Już teraz sprawdź, czego potrzebujesz i skontaktuj się z nami. Rabaty dla każdej z wycen poszczególnych usług przyznajemy indywidualnie.

Ogólne warunki Świadczenia Usług reklamowych na ekranach urządzeń Paczkomat

Sprawdź

Ogólne warunki Świadczenia Usług reklamowych na powierzchni urządzeń Paczkomat

Sprawdź