Reklama

Nowy wymiar reklamy
dla Twojej firmy

Aby umożliwić naszym klientom biznesowym dotarcie do szerokich grup odbiorców, udostępniliśmy ofertę reklamową na Paczkomatach, która szybko została doceniona przez domy mediowe i klientów z obszaru FMCG, bankowości, telekomunikacji, motoryzacji oraz wielu innych. Reklama z InPost to gwarancja dużych zasięgów, skutecznego dotarcia i atrakcyjnych cen realizacji.

17 000 +

Paczkomatów

1 000 000

osób każdego dnia odbiera przesyłki w Paczkomatach

Poznaj możliwości reklamy z InPost

Oklejanie Paczkomatów

Reklama, która pracuje 24/7 – zupełnie tak, jak nasze Paczkomaty. Nośniki zlokalizowane są w ponad 16 000 miejsc publicznych i zapewniają stałe dotarcie do wybranych grup odbiorców w całej Polsce.

Reklama na ekranach Paczkomatów

Reklama displayowa na ekranach Paczkomatów to sposób na dotarcie nawet do 4 mln odbiorców miesięcznie. Twoje reklamy na monitorach mogą wyświetlać się w formacie statycznym, wideo lub interaktywnym.

Sampling produktów

Darmowe próbki są pierwszym krokiem do zbudowania relacji handlowej z klientem. Docieraj szybko ze swoimi samplami lub materiałami reklamowymi do atrakcyjnej grupy odbiorców. Sampling to idealne rozwiązanie dla akcji sprzedażowych, promocyjnych i cross-sell.

Reklama w Managerze Paczek

Przenieś swoją reklamę na wyższy poziom i docieraj do setek tysięcy osób, sprzedających w Internecie i wysyłających swoje paczki w Managerze Paczek.

Banery reklamowe

Skorzystaj z potencjału reklamy banerowej na stronie inpost.pl i docieraj nawet do 3 mln użytkowników miesięcznie. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki online dzięki banerom, zamieszczonym w strategicznych miejscach na naszej stronie.

Nasza oferta

Przygotowaliśmy dla Ciebie podstawowy cennik naszych usług reklamowych, dzięki czemu wygodnie wybierzesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Już teraz sprawdź, czego potrzebujesz i skontaktuj się z nami. Rabaty dla każdej z wycen poszczególnych usług przyznajemy indywidualnie.