Jak odebrać paczkę z urządzenia Paczkomat® InPost?

Sposób 1: Odbierz z aplikacją InPost Mobile

Łatwiej się nie da! Odbiór z apką to najszybszy i najprostszy sposób na odebranie paczki!

1. Udaj się do wybranego automatu Paczkomat

W momencie dostarczenia przesyłki do automatu Paczkomat lub Appkomat, otrzymasz powiadomienie w aplikacji wraz z kodem odbioru i kodem QR.

2. Otwórz skrytkę zdalnie

Podejdź do urządzenia Paczkomat, a w aplikacji InPost Mobile, w szczegółach przesyłki wybierz opcję „Otwórz skrytkę zdalnie”. Nie musisz niczego potwierdzać na ekranie maszyny! Możesz też w czytniku automatu Paczkomat zeskanować kod QR.

3. Wyjmij paczkę

Skrytka otworzy się, uwalniając Twoją paczkę. Wyjmij ją i potwierdź odbiór w aplikacji. Gotowe! Nie zapomnij zamknąć drzwiczek.

Sposób 2: Odbierz z kodem QR lub z kodem odbioru

1. Udaj się do wybranego automatu Paczkomat InPost

Powiadomienie otrzymasz w momencie dostarczenia przesyłki do automatu Paczkomat lub Appkomat. Będzie ono zawierało kod QR oraz kod odbioru (6 cyfr).

2. Podejdź do urządzenia Paczkomat i zeskanuj kod QR

Wystarczy, że otrzymany w aplikacji lub e-mailu kod QR zbliżysz do czytnika automatu Paczkomat. Paczkę możesz odebrać również wpisując na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru (6 cyfr), który znajdziesz w wiadomości e-mail. Chcesz odebrać paczkę z automatu Appkomat InPost? Sprawdź tutaj, jak to zrobić.

3. Wyjmij paczkę

Po zeskanowaniu kodu otworzy się skrytka z Twoją paczką. Gotowe! Nie zapomnij zamknąć drzwiczek.

Znajdź Paczkomat lub POP

Najbliższy Paczkomat masz prawdopodobnie tuż za rogiem!

Wysyłaj wygodnie!

Wybierz preferowany sposób wysyłki – z etykietą lub bez. Następnie zostaw paczkę w automacie Paczkomat lub zamów kuriera – jak Ci wygodnie!

Wysyłam od 16,99 zł