InPost Sport Team

Z naszymi sportowcami jesteśmy od ponad 10 lat, bo
spajają nas wartości. Wierzymy w siłę zespołu. Wierzymy
w emocje, które łączą i w sport, który inspiruje. W to, że
jak się naprawdę chce, to wszystko jest możliwe. Razem
tworzymy jedną drużynę, która zmierza #DoCelu!

Wspieraj ich razem z nami!

Konrad
Bukowiecki

Konrad to młody i niezwykle utalentowany lekkoatleta, specjalizujący się w pchnięciu kulą. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy. Jest najmłodszym Europejczykiem w historii, który przekroczył rekord 22 metrów (22.25 m), a także pierwszym i jedynym Polakiem, który siedmiokrotnie w karierze pokonał granicę 21.90 m.

Marcin
Krukowski

Jeden z najlepszych oszczepników na świecie. Pięciokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski, srebrny medalista Mistrzostw Europy w Tallinie. Na swoich ramionach z dumą nosi rekord Polski (88.09 m), który pobił po 15 latach. W 2019 roku zdobył srebrny medal na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych.

Robert
Urbanek

Rocznik ’87. Ambitny i nieustępliwy, co pokazują przede wszystkim wyniki. Robert specjalizuje się w rzucie dyskiem. Ma w dorobku aż sześć medali Mistrzostw Polski Seniorów, w tym również złoty. Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Pekinie i Mistrzostw Europy w Zurychu. Rzut na 66,93 m z Halle plasuje go na drugim miejscu w historii rzutu dyskiem w Polsce.

Wojciech
Nowicki

Absolutny top młociarzy świata. W młodzieńczych latach trenował piłkę nożną w Jagielloni Białystok. Dzisiaj jest złotym medalistą lekkoatletycznych Mistrzostw Europy z Berlina, brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich z Rio, a także trzykrotnym, brązowym medalistą Mistrzostw Świata (Pekin, Londyn, Doha). Dzierży 3 wynik w historii polskiej lekkoatletyki z rzutem na 81,85 m.

Aleksandra
Kowalewska

Zawodniczka Klubu Sportowego Nastula Club Warszawa. Trenuje od 12 roku życia, choć sportami walki interesuje się od zawsze. Jest jedną z najlepszych judoczek swojej kategorii wiekowej i wagowej w kraju. Zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Judo w Jastrzębiu-Zdroju. Ma w swoim dorobku również złoty medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.