Jak nadać paczkę w Paczkomacie?

Sposób 1: Nadaj bez etykiety w aplikacji InPost Mobile

Nadawanie

1. W dolnym menu aplikacji wybierz ikonkę „Nadaj”

Wybierz rozmiar paczki, sposób dostawy, a następnie uzupełnij wymagane dane odbiorcy i nadawcy.

Opłać

2. Opłać nadanie

Po uzupełnieniu informacji zostaniesz przekierowany do wybranych metod płatności. Po opłaceniu wysyłki, w aplikacji pojawi się 9-cyfrowy kod nadania oraz kod QR. Na paczce nie musisz naklejać żadnej etykiety! Jeżeli chcesz, możesz napisać na przesyłce kod nadania.

3. Nadaj paczkę w Paczkomacie

Udaj się do dowolnego Paczkomatu, Appkomatu lub PaczkoPunktu. Jeśli nadajesz w Paczkomacie lub Appkomacie wystarczy, że w aplikacji InPost, w szczegółach przesyłki klikniesz „Otwórz skrytkę zdalnie” lub zeskanujesz kod QR w czytniku maszyny – po chwili otworzy się skrytka. Możesz też wybrać opcję nadania paczki na ekranie Paczkomatu i wpisać kod nadania. Włóż paczkę do skrytki, zamknij ją i gotowe – paczka nadana! W aplikacji lub na ekranie Paczkomatu potwierdź nadanie. Chcesz nadać paczkę w Appkomacie InPost? Sprawdź tutaj, jak to zrobić.

Sposób 2: Nadaj z etykietą przez SzybkieNadania.pl

1. Wygeneruj i opłać etykietę

Wejdź na inpost.pl/SzybkieNadania/, a następnie zaznacz formę wysyłki, gabaryt paczki, uzupełnij dane i zapłać online. Otrzymasz etykietę na swoją przesyłkę.

2. Wydrukuj etykietę i naklej na paczce

Otrzymaną etykietę wydrukuj i naklej na odpowiednio zabezpieczonej paczce. Sprawdź jak spakować przesyłkę.

3. Umieść paczkę w Paczkomacie

Udaj się do dowolnego Paczkomatu. W czytniku zeskanuj kod kreskowy z etykiety, a skrytka otworzy się automatycznie. Włóż paczkę do skrytki, zamknij są i gotowe – paczka nadana! Na ekranie Paczkomatu potwierdź nadanie. Chcesz nadać paczkę w Appkomacie InPost? Sprawdź tutaj, jak to zrobić.

Znajdź Paczkomat lub POP

Najbliższy Paczkomat masz prawdopodobnie tuż za rogiem!

Wysyłaj wygodnie

Wydrukuj etykietę w domu. Następnie zostaw paczkę w Paczkomacie lub zamów kuriera - jak Ci wygodnie!

Wysyłam od 14,69 zł