InPost Fullfilment

Skoncentruj się
na swojej działalności. My zajmiemy się całą resztą.

InPost Fulfillment...

  • Kompleksowa obsługa pełnego łańcucha logistycznego od przyjęcia na magazyn po realizację zwrotów, przy pełnej transparentności procesów i kontroli własnego towaru.
  • Logistyczny HUB to ponad 100 000 m2 powierzchni magazynowej KLASY A ulokowane w strategicznym miejscu, przy Sortowni Głównej znajdującej się w centrum kraju i w pobliżu głównych arterii drogowych.
  • Bezpośredni styk z sortownią i największymi oddziałami InPost gwarantujący, że zamówienia złożone do godziny 20:00 zostaną wysłane tego samego dnia.
  • Jeszcze więcej innowacyjnych rozwiązań dla Twojego biznesu niż możesz sobie wyobrazić.
InPost Fullfilment

Poznaj główne branże, w których
działamy z InPost Fulfillment

Poznaj niektórych naszych ekspertów

Łukasz Wysokiński
Dyrektor Zarządzający Fulfillment
Anna Fresel-Bukowska
Dyrektor Operacji Fulfillment
Piotr Przybylski
Kierownik Działu Sprzedaży Fulfillment
Maciej Koper
Kierownik Działu IT & Rozwoju
Adam Doliński
Kierownik Działu Analiz i Kontrolingu
Formularz kontaktowy
Jeśli Twoja firma wysyła co najmniej 1000 zamówień miesięcznie, wypełnij formularz. Opiekun Klienta skontaktuje się z Tobą i przedstawi, co możesz zyskać z InPost Fulfillment.

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.