InPost Fullfilment

Skoncentruj się
na swojej działalności. My zajmiemy się całą resztą.

Dziecko

W kategorii produkty dla dzieci e-sprzedawcy umieszczają często bardzo szeroką gamę produktów, począwszy od artykułów do pielęgnacji i żywienia niemowląt, przez ubrania i zabawki aż po artykuły szkolne. Nabywcy tych produktów to zwykle bardzo wymagający Klienci. Odbiorcami produktów najczęściej są rodzice dla których skład, jakość, pochodzenie produktu, oraz gwarancja bezpieczeństwa stanowią istotne elementy wyboru oferty. Z tego względu kluczowymi parametrami, o które musi dbać sprzedawca są wiarygodna i czytelna informacja o bezpieczeństwie sprzedawanych produktów (znaki CE, składy chemiczne, środki ostrożności i przeciwskazania w użytkowaniu) oraz wysoka jakość ich dostarczenia (czyste i nieuszkodzone opakowania, długie terminy przydatności, wyczerpujące informacje w języku polskim). Nie bez znaczenia jest też szybkość dostawy, zwłaszcza w przypadku zakupów dla najmłodszych gdzie dla artykułów pierwszej potrzeby oczekiwania krótkiego czasu dostawy są bardzo wysokie.

Główne wyzwania związane z obsługą logistyczną branży, na które jako InPost Fulfillment odpowiadamy:

  • Odpowiednie warunki przechowywania m.in. w zakresie temperatury i wilgotności.
  • Elastyczność modelu składowania, kompletacji i przygotowania wysyłki gwarantujący utrzymanie wysokiej jakości obsługi – zarówno małe jak i większe gabarytowo przedmioty.
  • Wsparcie systemowe dla ewidencji dat przydatności i partii produktów, obsługa procesu recall (wycofania z rynku konkretnej partii produktu), obsługa blokad wydania dla towarów ze zbyt krótką datą przydatności.
  • Bezpieczne pakowanie produktów do wysyłki oraz zagwarantowanie odpowiedniej metodologii pakowania produktów chemicznych (szampon) z gabarytową zabawką lub pożywieniem w słoikach.

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi procesów magazynowych zarówno w zakresie szybkiej realizacji zamówień jak również zachowania zasad bezpieczeństwa przechowywania produktów i kontroli ich terminów przydatności.

Poznaj główne branże naszych Klientów