Sortownie i Oddziały Kurierskie

Sortownie i Oddziały Kurierskie

Dlaczego warto dołączyć do zespołu InPost i pracować z nami w Dziale Operacji Kurierskich?

Jako dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna, nie moglibyśmy funkcjonować bez kurierów, którzy codziennie dbają o najwyższy standard usług i terminowe dostarczanie przesyłek do klientów. Na tym stanowisku świetnie odnajdziesz się, jeśli jesteś osobą energiczną, sumienną i lubisz prowadzić samochód. Idealnie, jeśli cechuje Cię również wysoka kultura, a kontakt z drugim człowiekiem sprawia Ci radość.

Jako kurier, rozpoczynasz dzień dość wcześnie - ok. 6:00 – 6:30, od porannej odprawy. Sprawdzone i przesortowane paczki zostają zapakowane na Twój samochód, następnie możesz wyruszyć w drogę i zająć się ich rozwożeniem! W ciągu kilku pierwszych tygodni poznajesz region i wszystkie przydatne skróty – dzięki temu możesz dostarczać przesyłki jeszcze szybciej! Kiedy już dostarczysz do odbiorców wszystkie paczki i zabierzesz te, które przygotowali nadawcy, wracasz do oddziału, aby się rozliczyć.

Rozpoczynając pracę w jednym z naszych oddziałów, masz możliwość wyboru, czy będziesz obsługiwać Paczkomaty, klientów indywidualnych, czy obie opcje. W InPost doceniamy kurierów, bo wiemy jak wiele od nich zależy. Nagradzamy najlepszych, a także świętujemy Dzień Kuriera!

Dowiedz się więcej o pracy w dziale Operacji Kurierskich i dołącz do #TeamInPost!

Inpost

Oferty pracy

Przekonany? Dołącz do nas!

Nie mamy aktualnie ofert pracy.

Mam wpływ na rozwój biznesu

Kreuję
i wdrażam
rozwiązania

Każdego dnia podejmuję
nowe wyzwania.