Pracuj z nami w
Dziale IT

Dlaczego warto dołączyć do zespołu InPost i pracować z nami w Dziale IT?

Znajomi często nazywają Cię geekiem, a Ty nie mógłbyś normalnie funkcjonować bez śledzenia nowych technologii? Masz już na swoim zawodowym koncie doświadczenie w IT? Zapewne świetnie odnajdziesz się w naszym zespole! Naszą rolą jest opracowywanie, implementacja i testowanie oprogramowania, ale nie tylko! Realizujemy także projekty Business Intelligence, analizujemy dane oraz projektujemy systemy informatyczne. To wymaga od nas wiele uwagi i skupienia, dlatego tak często pracujemy w ciszy lub słuchawkach na uszach (co nie oznacza, że nie jesteśmy otwarci na nowe znajomości i dobrą rozrywkę!)

Praca w Dziale IT to nie tylko atrakcyjne zarobki, brak rutyny, ale także świetna atmosfera i duże możliwości rozwoju. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, dlatego w naszych szeregach gości coraz więcej specjalistów, którzy znają się nie tylko na programowaniu i kodowaniu, ale także na analizie, testach czy przygotowywaniu produkcji. Praca w Dziale IT wbrew powszechnym opiniom nie przypomina nużącego siedzenia przy biurku – to również stały kontakt z klientami i aktywna współpraca z zespołem. A atmosfera jest naprawdę przyjacielska!

Pracując z nami w Dziale IT, będziesz w swoim żywiole: stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i możliwość uczestniczenia w ciekawych szkoleniach sprawią, że zyskasz nie tylko nowe doświadczenie i coraz lepsze zarobki, ale przede wszystkim satysfakcję z wykonywanej pracy.
 

Dowiedz się więcej o pracy w Dziale IT i dołącz do #TeamInPost!

 

Oferty pracy

Przekonany? Dołącz do nas!

Nie mamy aktualnie ofert pracy.

Mam wpływ na rozwój biznesu

Kreuję
i wdrażam
rozwiązania

Każdego dnia podejmuję
nowe wyzwania.