Allegro MiniPaczka InPost

585
do2KG
darmowe zwroty
  • Specjalna cena dostawy dla sprzedawców Allegro
  • Wygodne nadawanie paczek kurier InPost odbierze Twoje przesyłki
  • Bezpłatne zwroty towaru dla Twoich klientów
allegro minipaczka inpost
  • Cena dostawy przesyłki poleconej do rąk własnych nie może być wyższa niż 5,85 zł netto, natomiast może być tańsza lub darmowa (o tym decyduje sprzedający).
  • Wymiary przesyłki: suma 3 boków do 70 cm, maksymalna waga do 2 kg.
  • Wybierając opcję dostawy Allegro InPost Klient zawsze ma prawo do bezpłatnej przesyłki zwrotnej, jeśli zdecyduje się odstąpić od umowy lub będzie chciał wymienić zakupiony produkt.
  • Gwarantowany termin doręczenia - 6 dni.

Zapytaj o ofertę MiniPaczka Allegro Skontaktuj się z nami

Poznaj korzyści

Tania dostawa i szybka wysyłka

Najtańsza forma dostawy niewielkich przesyłek dla sprzedawców Allegro. Przesyłka standardowo dotrze na adres Klienta w przeciągu gwarantowanych 6 dni od nadania.

Pełna kontrola nad statusami przesyłek

Zawsze masz pełną kontrolę nad przebiegiem każdego etapu dostarczania przesyłki do Klienta. Dzięki temu masz pewność, że przesyłki dochodzą na czas!

Odbiór przesyłek z Twojej siedziby

Nie tracisz cennego czasu na dojazd do punktu nadawczego sieci kurierskiej. Możesz zamówić kuriera InPost, który odbierze od Ciebie paczki.

Przesyłki awizowane

Jeśli doręczyciel nie zastanie adresata w domu, nie ma problemu. MiniPaczka trafi do najbliższego Punktu Obsługi Paczek, skąd Twój Klient może ją odebrać w dogodnych godzinach.

Bezpłatne zwroty

Wybierając Allegro MiniPaczkę InPost, kupujący będzie mógł skorzystać z opcji darmowego zwrotu (pod warunkiem, że w danych konta Allegro masz wpisany polski adres).

Śledzenie przesyłki

Kupujący w każdej chwili może sprawdzić, gdzie jest jego MiniPaczka Allegro. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na stronie InPost lub wysłać wiadomość na Facebooku.