Skorzystaj z formularza

Chcę otrzymać zwrot środków za niewykorzystaną etykietę

Informacja:

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu obsługi zapytania jest InPost sp. z o.o. Administrator może przetwarzać Twoje dane również w celach statystycznych i analitycznych, a także w celu ewentualnego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami.

W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych InPost sp. z o.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie oraz w celu kierowania do Ciebie informacji handlowych drogą elektroniczną w zakresie objętym wyrażoną zgodą. Wycofanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych jest możliwe w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność przetwarzania danych przed jej wycofaniem. Masz też prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych.

Lista i opis usług świadczonych przez InPost sp. z o.o. oraz szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdują się w Polityce prywatności.