10 lipca. Przerwa w dostępności niektórych usług

Szanowni Klienci, w najbliższą niedzielę (10 czerwca) część naszych usług związana z nadawaniem przesyłek będzie czasowo niedostępna.

 

Z powodu planowanych zmian w infrastrukturze sieciowej w godzinach 00.01-18.00 zostaną wyłączone między innymi następujące funkcje oraz aplikacje:

  • Manager Paczek,
  • geowidget,
  • API,
  • Webtrucker,
  • możliwość nadawania przesyłek bezpośrednio w Paczkomatach oraz w Punktach Obsługi Klienta.

Prosimy o zaplanowanie nadań z uwzględnieniem tej informacji. Jednocześnie informujemy odbiór przesyłek w Paczkomatach będzie możliwy przez cały czas prowadzenia prac konserwacyjnych. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.