Aplikacja InPost Mobile już w Huawei AppGallery!

Aplikacja InPost Mobile już w Huawei AppGallery!

2 Grudnia 2020

Już jest! Aplikacja InPost Mobile została w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services i wylądowała właśnie w sklepie AppGallery. To oznacza, że posiadacze telefonów chińskiego producenta mogą już pobrać aplikację na swoje smartfony i w pełni korzystać ze wszystkich oferowanych w niej funkcji. Aktualna wersja aplikacji zawiera także najnowszą funkcjonalność – możliwość nadawania przesyłek bez etykiety w dowolnym Paczkomacie z poziomu InPost Mobile. 

AppGallery to autorski sklep z aplikacjami Huawei, w którym znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Teraz aplikację InPost Mobile mogą już pobrać wszyscy miłośnicy telefonów Huawei – prosto ze sklepu AppGallery.  

Najnowsza wersja InPost Mobile wprowadza możliwość nadawania przesyłek bez etykiety prosto z aplikacji – to pierwsza taka usługa mobilna na rynku. Funkcjonalność działa na wszystkich wersjach (App Store, Google Play, Huawei AppGallery). 

Integracja aplikacji z HMS oznacza, że z jej wszystkich funkcji mogą korzystać użytkownicy najnowszych modeli smartfonów Huawei z serii Mate 40, P40, z serii Y, Mate 30 Pro, Mate Xs oraz P smart 2021, a także tabletów marki, m. in. MatePad Pro, MatePad, MatePad T10 i MatePad T8.

Masz smartfon Huawei i chcesz mieć InPost Mobile w swoim telefonie? Pobierz aplikację z oficjalnego sklepu Huawei AppGallery.