Back to school z Deichmann! Odbierz paczkę do 2 h i zgarnij rabat 40 zł w Szybkim Polowaniu

Back to school z Deichmann! Odbierz paczkę do 2 h i zgarnij rabat 40 zł w Szybkim Polowaniu

2 Września 2020

#zróbmiejsce w Paczkomacie i wkrocz z Deichmann w nowy rok szkolny 

Wakacyjne Rozdania w Szybkim Polowaniu nie mają końca! Akcja cieszy się sporą popularnością, a dzięki temu, że robisz miejsce w Paczkomacie na inne paczki, wygrywasz atrakcyjne nagrody. 

Od 31.08, przez kolejne 2 tygodnie partnerem akcji jest marka Deichmann, a w nagrodę za szybki odbiór paczki z Paczkomatu do 2 godzin możesz otrzymać nagrodę – 40 zł rabatu na zakupy w sklepie online Deichmann! 

Buty, plecaki, torebki… sneakersy, klapki czy buty do garnituru? W Deichmann online możesz wybierać spośród tysięcy wysokiej jakości produktów. A my dodatkowo zachęcamy Cię sporym rabatem! 

Zasady Szybkiego Polowania są niezmiennie proste:

  1. Odbierasz paczkę do 2 h od otrzymania powiadomienia o doręczeniu do Paczkomatu. 

  1. Rejestrujesz numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl.

  2. Odbierasz 40 zł rabatu i robisz zakupy w sklepie online Deichmann. 

Zniżka obowiązuje przy zakupach za min. 200 zł i dotyczy produktów w cenach regularnych, z wyjątkiem marek Bartek oraz Wojas. Kody do Deichmann można wykorzystać do 27.09.2020 włącznie. 

 

Warto się spieszyć! Dzięki temu, że odbierasz szybciej, łączysz przyjemne z pożytecznym – wygrywasz nagrody, a inna paczka zyskuje miejsce w Paczkomacie. Zabawa w Wakacyjne Rozdania trwa, a partnera kolejnej edycji przedstawimy już 14 września.

Pamiętaj, że paczkę z Paczkomatu najszybciej i bezpiecznie odbierzesz przy pomocy aplikacji InPost Mobile. Nie masz jej jeszcze w swoim telefonie? Pobierz ją z oficjalnych sklepów: Google Play, App Store i Huawei AppGallery

 

Promocja potrwa od 17.08.2020 do 30.08.2020. 

Regulamin i szczegóły na www.szybkiepolowanie.pl