Bo to DLAMAMY! Wyślij podarunek ukochanej mamie przez Szybkie Nadania z rabatem 15%
Nowości

Bo to DLAMAMY! Wyślij podarunek ukochanej mamie przez Szybkie Nadania z rabatem 15%

21 Maja 2021

Kochana Mamo! W dniu Twojego święta… – kto z nas nie zaczynał w dzieciństwie od tego swoich laurek? Wręczaliśmy je naszym mamom, bo są najważniejsze na świecie. Za to, że kochają nas z całych sił, że zawsze pamiętają, za to, że po prostu są. Bezwarunkowo. Najpiękniejsze i najcudowniejsze. Każda okazja, żeby okazać im wdzięczność jest dobra, ale zbliżający się wielkimi krokami Dzień Matki, to z pewnością okoliczność wyjątkowa. 
​​​​​​​
​​​​​​​Czy wiesz, że Polska jest jedynym krajem na świecie, który obchodzi Dzień Matki 26 maja? Wiedziałeś, że we Francji obchodzenie tego dnia wprowadził Napoleon, a w USA Dzień Matki ma rangę święta narodowego? Obecnie Dzień Matki, pod różnymi nazwami, obchodzi niemal cały świat. Historia tego dnia sięga jeszcze czasów antycznych i ma swoje korzenie w starożytnym Rzymie, gdzie kultem otaczano boginie-matki. Co ciekawe, w Polsce po raz pierwszy święto obchodzono w 1914 roku w… Krakowie. Od tamtego momentu minęło już ponad 100 lat i święto wszystkich mam jest z nami każdego roku.

Wyraź swoje uczucia, zrób mamie niespodziankę z okazji jej święta i wyślij prezent do Paczkomatu lub do domu z 15% rabatem!

Tak więc, jeśli mieszkasz już na stałe w innym mieście albo po prostu chcesz zrobić mamie cudowną niespodziankę i pokazać, że pamiętasz, wybierz bezpieczne i wygodne Szybkie Nadania. Gwarantujemy: uśmiech mamy to bezcenna sprawa!

Promocja na wysyłkę paczek –15% obejmuje wszystkie gabaryty i rodzaje nadań, a to znaczy, że możesz wysłać prezent jaki tylko chcesz – mały, średni, a nawet duży!  

Aby skorzystać z rabatu 15% wystarczy:

  • Wejść na stronę SzybkieNadania.pl.

  • Wpisać dane nadawcy i odbiorcy, a następnie zaznaczyć sekcję Mam kod rabatowy w podsumowaniu.

  • Wpisać kod DLAMAMY. Zniżka naliczy się automatycznie.
    ​​​​​​​

​​​​​​​Z promocji –15% na SzybkieNadania.pl możesz skorzystać w dniach 21-24 maja 2021.

Regulamin promocji.