Co robi paczka, kiedy w maszynie czeka na obiór? Wyniki konkursu „Wygrywaj z Paczkomatami”

Za nami nieprzespana doba - wyłanialiśmy bowiem wyniki ostatniego konkursu. Kto by pomyślał, że na pytanie o to, co robi paczka, gdy w Paczkomacie czeka na odbiorcę, można udzielić aż tylu zaskakujących odpowiedzi! Podczas wyboru zwycięzców jury podzieliło się dwie frakcje - zwolenników szalonych i absurdalnych odpowiedzi oraz... tych z zamiłowaniem do stonowanej i eleganckiej fantazji. 
Co robi paczka, kiedy w maszynie czeka na obiór? Wyniki konkursu „Wygrywaj z Paczkomatami”

Tablet Lenovo IdeaTab A3500L wędruje do...

Joanny

...która postawiła na krótką, uroczo oderwaną od rzeczywistości odpowiedź (a przy okazji przypomniała nam, że nadchodzi jesień).

Co robi paczka w Paczkomacie?

Sweterek. Jak oderwie się od dziergania sweterka, zabiera się za konfitury.

 

A Oskar Samsung Galaxy S5 mini wędruje do...

Maćka

...który wymyślił i - niczym dobry pisarz - w kilku zdaniach sprawnie zobrazował sekretne życie paczek:

W oczekiwaniu na właściciela, paczki spotykają się w specjalnie wydzielonej skrytce numer 9¾ (w samym środku Paczkomatu, gdzie człowiek nie ma dostępu), by przy cieple wygrzanych kabelków przechwalać się swoją zawartością. Kiedy już skończą - klepią się po paczkowych ramionach i rozpoczynają wysyłkę smsów do swoich właścicieli. "Czekam na Ciebie jeszcze przez 24h"....

Zwycięzcom gratulujemy! Skontaktujemy się z Wami mailowo. Tymczasem pamiętajcie, że rozpoczął się kolejny konkurs, w którym do wygrania ponownie macie telefon Samsung Galaxy S5 mini i Tablet Lenovo IdeaTab A3500L.

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!