Co wolisz - Beats by Dre czy SMS Audio? Wyniki konkursu.

To nie był konkurs, lecz starcie dwóch tytanów amerykańskiej sceny rap! SMS Audio od 50 Centa czy Beatsy od Dre? Swoje decyzje uzasadnialiście najczęściej wymieniając najważniejsze zalety gwiazd, których pseudonimy artystyczne czynią z naszych nagród coś więcej niż tylko słuchawki. Kto będzie słuchał muzyki na najbardziej pożądanym sprzęcie na mieście? Przeczytajcie w naszej notce.
Co wolisz - Beats by Dre czy SMS Audio? Wyniki konkursu.

Chcąc zdążyć przed świętami, tym razem ogłaszamy wyniki nadzwyczaj szybko. Na bieżąco czytaliśmy Wasze odpowiedzi, starając się wyłonić tę jedną, jedyną, najlepszą. Przebrnęliśmy przez różnego rodzaju uzasadnienia, które dla uproszczenia można podzielić na:

  1. Onomatopeiczne (spróbujcie wymówić to słowo na głos) - np. "umc umc umc trrr bang - wygrałem?"
  2. Wolne style, których nie powstydziłby się nastoletni Eminem piszący w autobusie jadącym do fabryki w Detroit.
  3. Szantażujące ("mój syn/chłopak/współlokator słucha strasznej muzyki, dajcie mu słuchawki, żebym nie musiała słuchać razem z nim").
  4. Oraz wspomniane "Dr Dre jest lepszy od 50 Centa, bo..." czy "50 Cent rozłożyłby Dr-a Dre na łopatki, bo ma większego bicka".

Do kogo trafił ostatecznie przedmiot pożądania tysięcy uczestników, symbol lansu na mieście, lśniący kawałek plastiku z ukrytą w środku mocą potężnego basu?

Do Szymona, który swoją odpowiedź uzasadnił tak:

Dlaczego Beats By Dre zamiast SMS Audio by 50? To proste: wybieram produkt mistrza, który w branży przetrwał trzy dekady od produktu ucznia, który przeminął w ciągu kilku lat. Beats By Dre to dla fana hip hopu więcej niż słuchawki, to symbol wszystkich wartości, jakie niesie ze sobą kultura: walki z przeciwnościami, oryginalności stylu, unikalnego połączenia estetyki i brzmienia. Będę słuchać na nich starannie wyprodukowanych bitów prosto z Compton!

Szymon odejdzie spod swojego Paczkomatu InPost z kultowymi Beats by Dre na uszach.

Szanujemy, gratulujemy, wkrótce skontaktujemy się ze Zwycięzcą... A wszystkich, którzy tym razem nie wygrali, zapraszamy do kolejnego konkursu. Bądźcie wytrwali jak Dre i silni jak 50!