Co wolisz - iPhone 5s czy Samsung Galaxy S6? Wyniki konkursu.

Nasz ostatni konkurs był gratką dla miłośników smartfonów. W szranki po raz kolejny stanęły dwa kultowe modele od czołowych producentów - Samsunga i Apple. Która opcja zwyciężyła tym razem? 
Co wolisz - iPhone 5s czy Samsung Galaxy S6? Wyniki konkursu.

Prestiż głównej nagrody, świąteczna wena oraz rekordowa ilość paczek, jakie obsługiwaliśmy w grudniu sprawiły, że w konkursie wzięło udział nieco więcej uczestników niż zazwyczaj.

Jednak sam wybór okazał się dla nas wyjątkowo... prosty. Pomimo wielu ciekawych odpowiedzi, jeden z uczestników podszedł do zadania "udzielenia kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe" niezwykle *kreatywnie* i przesłał nam... link do wideo z uzasadnieniem swojego wyboru.

Wojtku, Samsung Galaxy S6 trafi do Ciebie w nagrodę za: oryginalność, duży dystans do siebie, pracowitość oraz przymrużenie oka, z jakim potraktowałeś konwencję naszego konkursu. Ale mamy prośbę: nie śpiewaj już więcej;-)

Gratulujemy, szanujemy i pozdrawiamy wszystkich uczestników.

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!