Co wolisz - Samsung Galaxy S5 mini czy iPhone 5s? Wyniki konkursu!

Z konkursu na konkurs stoi przed nami coraz trudniejsze wyzwanie. Nadsyłacie do nas mnóstwo odpowiedzi, wiele z nich bardzo zabawnych, oryginalnych i ciekawych. Choć decyzja naprawdę nie była łatwa... to właśnie została podjęta.
Co wolisz - Samsung Galaxy S5 mini czy iPhone 5s? Wyniki konkursu!

Za wspieranie promocji zdrowia poprzez promowanie jedzenia jabłek i zachęcanie do noszenia chusteczek higienicznych, iPhone 5s otrzyma... Wojtek!

Iphone 5S może nam zaoferować 4 razy więcej pamięci - 4 razy więcej miejsca na śmieciochy i pliki ważniejsze, upakowane na swoim mobilnym przyjacielu. Nasz 5S jest lżejszy o całe 8 gram! Dla mnie każdy dodatkowy gram w kieszeni może być zagrożeniem dla stabilności noszonych spodni! Zima tuż tuż, a półtora milimetra grubości różnicy możemy zamienić na ratującą nasz umierający nos w mrozie chusteczkę. Poza tym uwielbiam jabłka i mimo nadmiaru na działce, chętnie zaopatrzyłbym się w jeszcze jedno.

Wojtek, gratulujemy! Wkrótce się z Tobą skontaktujemy. 

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!