Co zamówilibyście do Paczkomatu z dowolnego kraju na świecie? Wyniki konkursu

Nareszcie są! Długo wyczekiwane wyniki kolejnego konkursu. A wraz z nimi - kilka ciekawych wniosków odnośnie tego, co chcielibyście zamawiać do Paczkomatów, gdyby tylko było to możliwe... i zgodne z regulaminem;-)
Co zamówilibyście do Paczkomatu z dowolnego kraju na świecie? Wyniki konkursu

Przypomnijmy, że pytanie konkursowe brzmiało: "Wyobraź sobie, że możesz zamówić do Paczkomatu dowolny przedmiot z dowolnego kraju na świecie. Co zamawiasz?" Spośród kilku tysięcy odpowiedzi "odfiltrowaliśmy" te, które można wyświetlić osobom poniżej 18. roku życia oraz te, z których - pomimo licznych prób - nie mogliśmy odczytać intencji Autora (przykład "bla bla bla" albo "4fws"). 

W ten sposób dobrnęliśmy do najdalszych zakątków świata. Odwiedziliśmy między innymi: Afrykę (skąd wielu z Was chciałoby zamówić do Paczkomatu... słonia), Amerykę Południową (banany!) oraz Północną (samochody, motory, elektronika, fast foody), a nawet Antarktydę (śnieg). Na koniec wróciliśmy do Polski, gdyż wielu z Was stwierdziło, że do Paczkomatów najlepiej zamawiać produkty z ich Ojczyzny. 

W ten oto sposób dobrnęliśmy do odpowiedzi:

Patrycji: "figurkę Buddy z Indii :) Wierzę w szczęście po glaskaniu go po brzuszku :)", która pogłaszcze tablet Lenovo, z którego zamówi figurkę Buddy.

oraz

Piotra: "Ja i moja ciężarna żona z niecierpliwością czekamy na przyjście na świat naszej córeczki. Kiedy nadejdzie "moment zero" trzeba będzie pojechać do szpitala i nieźle się tam natrudzić. Idealnie by było, gdybym zamiast tego otrzymał SMSa, że dzidziuś czeka na mnie w paczkomacie. Szybkie wpisanie kodu." Piotrowi wyślemy telefon, by mógł ten kod odebrać. 

Gratulujemy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo już wkrótce. Wszystkich zapraszamy do kolejnego konkursu. Do wygrania: kamera, smartwatch oraz bezprzewodowe ładowarki!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.