Czas na Wakacyjne Rozdania w Szybkim Polowaniu!

Czas na Wakacyjne Rozdania w Szybkim Polowaniu!

21 Lipca 2020

 

#zróbmiejsce w Paczkomacie i odbierz nagrodę!

Tak, to już oficjalnie: wracamy z Szybkim Polowaniem! Tym razem, przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę specjalnego – po raz pierwszy zaprosiliśmy do Wakacyjnego Rozdania wielu partnerów, a to oznacza, że co 2 tygodnie będzie na Was czekać zupełnie nowa nagroda. Gorąco zachęcamy do szybkiego odbierania swoich przesyłek z Paczkomatów i rejestrowania ich na stronie szybkiepolowanie.pl

Zabawa w Wakacyjne Rozdania potrwa przez całe wakacje, do końca września. Zasady akcji są bardzo proste, bo żeby zgarnąć daną nagrodę wystarczy:

  1. Odebrać swoją paczkę do 2 h od otrzymania powiadomienia o doręczeniu do Paczkomatu. 
  2. Zarejestrować numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl
  3. Zrealizować otrzymany bon u aktualnego partnera akcji.

Na początek ruszamy z Medicine – marką odzieżową, dla której ubrania projektują znani i uznani polscy projektanci. Za odbiór paczki z Paczkomatu do 2 h i rejestrację przesyłki na stronie otrzymacie kod rabatowy o wartości 90 zł na produkty przecenione i nieprzecenione (przy zakupach za minimum 250 zł) do sklepu  Medicine wearmedicine.com.

W tym przypadku zdecydowanie warto się spieszyć! Dzięki temu, że odbierasz szybciej, łączysz przyjemne z pożytecznym – wygrywasz nagrody, a inna paczka zyskuje miejsce w Paczkomacie.

Pamiętaj, że paczkę z Paczkomatu najszybciej i bezpiecznie odbierzesz przy pomocy aplikacji InPost Mobile. Nie masz jej jeszcze w swoim telefonie? Pobierz ją z oficjalnych sklepów: Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Promocja potrwa od 21.07.2020 do 28.09.2020.

Regulamin i szczegóły na szybkiepolowanie.pl