Czy Polska jest EKO? Sprawdzamy!

Czy Polska jest EKO? Sprawdzamy!

2 Sierpnia 2021

Czy wiecie, że taka niepozorna rzecz jak metoda odbioru paczki zamówionej przez Internet ma ogromny wpływ na środowisko? Drobne decyzje podejmowane przez nas każdego dnia mają kluczowe znaczenie dla przyszłości naszej planety. Chcemy Wam to pokazać, dlatego z dumą prezentujemy nasz absolutnie wyjątkowy projekt – „Czy Polska jest eko?”.

Wraz z ekipą filmową odwiedziliśmy eko-miejsca by opowiedzieć o najciekawszych małych i dużych eko-inicjatywach:

  • Z ciekawością przyglądnęliśmy się ogrodom społecznym
  • Spróbowaliśmy pysznego oscypka spod samiuśkich Tater
  • Dowiedzieliśmy się, że bez pszczół nie ma przyszłości
  • Poznaliśmy zrównoważone biznesy, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów
  • Sprawdziliśmy miejskie projekty, zbliżające nas do natury

…a to jeszcze nie wszystko. Specjalnie dla Was zjeździmy całą Polskę - od gór po Bałtyk! Chodźcie! Zabieramy Was ze sobą - KLIK. :)

Chcemy Wam pokazać, że dostawa do Paczkomatów może być jeszcze bardziej eko niż dotychczas! Wybór Paczkomatu jest najbardziej ekologiczną formą dostawy, która pozwala zaoszczędzić aż do 75% emisji CO2 w porównaniu do dostawy do domu. Robi wrażenie, prawda? Podobnie jak te piękne widoki w Dolinie Bolechowickiej, które zobaczycie w premierowym odcinku.

W InPost aktywnie działamy na rzecz ochrony środowiska. Wierzymy, że to właśnie edukacja i dobre praktyki biznesowe są kluczem do zwiększenia świadomości i skali działań proekologicznych. Zapraszamy zatem do odkrywania z nami eko-miejsc, inicjatyw, pasji i projektów! Pamiętajcie, to od nas i od naszych nawyków, postaw, wartości zależy przyszłość naszej planety - A MAMY TYLKO JEDNĄ! 😉

Jeśli idee ekologii i zrównoważonego rozwoju są Wam bliskie, zasubskrybujcie już teraz nasz kanał na YouTube, żeby nie przegapić kolejnych odcinków! Będzie się działo!