Czy znasz już Paczkę w Weekend?

Czy znasz już Paczkę w Weekend?

10 Lipca 2020

Teraz, na to, czego potrzebujesz nie musisz już czekać do następnego tygodnia lub ustawiać się w sklepowej kolejce. Dzięki nowej usłudze InPost Paczka w Weekend teraz wszystkie weekendy są handlowe i wszystkie z dostawą.

Jeśli w ten weekend zapowiada się przed Tobą spontaniczne wyjście ze znajomymi do nowo otwartej restauracji, ciężki trening na siłowni po długim tygodniu, czy turniej gier na konsoli – to odwiedź sklepy naszych partnerów i zamów już dziś: modne buty na weekendowe wyjście, odżywkę po ciężkim treningu na siłowni lub grę, w którą koniecznie musisz zagrać ze znajomymi już w niedzielę!

Swoje zamówienie otrzymasz do Paczkomatu jeszcze w ten weekend.

Paczka w Weekend to koniec czekania na dostawę do kolejnego tygodnia i jednocześnie początek spontanicznego zamawiania produktów, których pilnie potrzebujesz z dostawą w sobotę lub niedzielę.

Nowa usługa InPost Paczka w Weekend jest dostępna już w wielu lubianych przez Ciebie sklepach. Teraz do grona ecommerców, które udostępniają tę formę dostawy dołączyli również: CCC, SFD i morele.net.

Nie czekaj, zamów już dziś!

 

Usługa Paczka w Weekend jest realizowana w sklepach online na zasadach określanych indywidualnie przez każdego partnera.