Dlaczego kobieta ma zawsze rację? Wyniki konkursu

Jak się okazuje, w Polsce swoją teorię na temat nieomylności kobiet ma ponad 2 tys. osób. Właśnie tyle odpowiedzi nadesłano do nas w konkursie, który zorganizowaliśmy z okazji Dnia Kobiet. Nadszedł czas ogłosić oficjalne wyniki!

 

A oto i one. Nagrodę główną - perfumy Giorgio Armani - otrzymuje Bogna za odpowiedź:

Teoria informatyczno-logiczna czyli zero-jedynkowa. Kobieta zawsze ma rację bo: stwarzając ludzi Bóg zaczął od 0 (Adam), potem była Ewa czyli 1. A jak wiadomo z logiki 0 = fałsz 1 = prawda. Czyli kobieta zawsze ma rację.

Gratulujemy! 

Perfumy Calvin Klein wygrali natomiast:

Barbara za odpowiedź:

To natura już tak chciała, by Kobieta rację miała! I powiedzą ci dziewczyny, że nieważne są przyczyny, argumenty racjonalne, rozwiązanie jest banalne- świat nasz został tak stworzony, że nieważne kto, co zaczął, czyja wina gdzie, w kim leży, racja zawsze się należy- nam, Kobietom! Niech pamięta syn, mąż, tata to są prawa tego świata.

Michał za odpowiedź:

To pierwsze prawo Ziemi Matki, Kobieta ma rację i nie ma gadki. Wszak gadka w zakręt ślepy prowadzi, Argument żaden tu nic nie zaradzi. Jak ona powie, być tak już musi, Milcz wówczas, jej wszak nic nie zagłuszy. Choć racja kobiety różny ma smak, To wciąż jest pewnikiem. Dlaczego? BO TAK!

Barbarab za odpowiedź:

Dochodzenie swoich racji w sporze z kobietą jest tak samo bezsensowne jak podejmowanie się prób zrozumienia licencji oprogramowania. Po pewnym czasie składamy broń i przyjmujemy je za pewnik.

Andrzej za odpowiedź:

a jeśli nie ma, to Ją przeproś.

Agnieszka za odpowiedź:

Kobieta to zmienna istota, pełna emocji i cenna jak sztabka złota, w całej swojej skomplikowanej naturze, może w sekundzie wywołać burze, często mówiąc–nie, myśli- tak, zamierza jedno, a i tak wychodzi na opak, jednak we wszystkim jest pełna wdzięku i gracji, dlatego nigdy nie można odmówić jej racji.

Z Laureatami skontaktujemy się wkrótce mailowo. Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Warto śledzić swoje przesyłki;-)

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy już 4000 Paczkomatów!

Mamy kolejny powód do radości – nasza sieć Paczkomatów liczy już 4000 maszyn, a będzie jeszcze więcej. Czterotysięczna maszyna trafiła do dużej wsi gminnej Suchy Las, leżącej w Wielkopolsce. Do końca roku chcemy mieć 4500 lokalizacji w Polsce. W okresie styczeń – wrzesień 2018 roku dostarczyliśmy ponad 53 mln przesyłek, czyli o 48,8% więcej rok do roku.
Magazynowanie paczek w POP

Odbieraj paczki, póki gorące!

Zbliża się sezon wyprzedażowy oraz świąteczny, czyli najgorętszy okres dla naszych Kurierów. Aby oszczędzić czas naszych Klientów, od początku października testujemy nowe rozwiązanie. Teraz, paczki będziesz mógł odebrać szybciej i sprawniej, nie martwiąc się przepełnionym Paczkomatem. Zobacz, na czym polega magazynowanie.