Dlaczego kobieta ma zawsze rację? Wyniki konkursu

Jak się okazuje, w Polsce swoją teorię na temat nieomylności kobiet ma ponad 2 tys. osób. Właśnie tyle odpowiedzi nadesłano do nas w konkursie, który zorganizowaliśmy z okazji Dnia Kobiet. Nadszedł czas ogłosić oficjalne wyniki!

 

A oto i one. Nagrodę główną - perfumy Giorgio Armani - otrzymuje Bogna za odpowiedź:

Teoria informatyczno-logiczna czyli zero-jedynkowa. Kobieta zawsze ma rację bo: stwarzając ludzi Bóg zaczął od 0 (Adam), potem była Ewa czyli 1. A jak wiadomo z logiki 0 = fałsz 1 = prawda. Czyli kobieta zawsze ma rację.

Gratulujemy! 

Perfumy Calvin Klein wygrali natomiast:

Barbara za odpowiedź:

To natura już tak chciała, by Kobieta rację miała! I powiedzą ci dziewczyny, że nieważne są przyczyny, argumenty racjonalne, rozwiązanie jest banalne- świat nasz został tak stworzony, że nieważne kto, co zaczął, czyja wina gdzie, w kim leży, racja zawsze się należy- nam, Kobietom! Niech pamięta syn, mąż, tata to są prawa tego świata.

Michał za odpowiedź:

To pierwsze prawo Ziemi Matki, Kobieta ma rację i nie ma gadki. Wszak gadka w zakręt ślepy prowadzi, Argument żaden tu nic nie zaradzi. Jak ona powie, być tak już musi, Milcz wówczas, jej wszak nic nie zagłuszy. Choć racja kobiety różny ma smak, To wciąż jest pewnikiem. Dlaczego? BO TAK!

Barbarab za odpowiedź:

Dochodzenie swoich racji w sporze z kobietą jest tak samo bezsensowne jak podejmowanie się prób zrozumienia licencji oprogramowania. Po pewnym czasie składamy broń i przyjmujemy je za pewnik.

Andrzej za odpowiedź:

a jeśli nie ma, to Ją przeproś.

Agnieszka za odpowiedź:

Kobieta to zmienna istota, pełna emocji i cenna jak sztabka złota, w całej swojej skomplikowanej naturze, może w sekundzie wywołać burze, często mówiąc–nie, myśli- tak, zamierza jedno, a i tak wychodzi na opak, jednak we wszystkim jest pełna wdzięku i gracji, dlatego nigdy nie można odmówić jej racji.

Z Laureatami skontaktujemy się wkrótce mailowo. Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Warto śledzić swoje przesyłki;-)

walentynkowa loteria InPost InLove

Zakochany InPost!

Wystartowała wielka loteria Walentynkowa InPost InLove! Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych i nagroda główna kultowy Fiat 500!