Dlaczego kobieta ma zawsze rację? Wyniki konkursu

Jak się okazuje, w Polsce swoją teorię na temat nieomylności kobiet ma ponad 2 tys. osób. Właśnie tyle odpowiedzi nadesłano do nas w konkursie, który zorganizowaliśmy z okazji Dnia Kobiet. Nadszedł czas ogłosić oficjalne wyniki!

 

A oto i one. Nagrodę główną - perfumy Giorgio Armani - otrzymuje Bogna za odpowiedź:

Teoria informatyczno-logiczna czyli zero-jedynkowa. Kobieta zawsze ma rację bo: stwarzając ludzi Bóg zaczął od 0 (Adam), potem była Ewa czyli 1. A jak wiadomo z logiki 0 = fałsz 1 = prawda. Czyli kobieta zawsze ma rację.

Gratulujemy! 

Perfumy Calvin Klein wygrali natomiast:

Barbara za odpowiedź:

To natura już tak chciała, by Kobieta rację miała! I powiedzą ci dziewczyny, że nieważne są przyczyny, argumenty racjonalne, rozwiązanie jest banalne- świat nasz został tak stworzony, że nieważne kto, co zaczął, czyja wina gdzie, w kim leży, racja zawsze się należy- nam, Kobietom! Niech pamięta syn, mąż, tata to są prawa tego świata.

Michał za odpowiedź:

To pierwsze prawo Ziemi Matki, Kobieta ma rację i nie ma gadki. Wszak gadka w zakręt ślepy prowadzi, Argument żaden tu nic nie zaradzi. Jak ona powie, być tak już musi, Milcz wówczas, jej wszak nic nie zagłuszy. Choć racja kobiety różny ma smak, To wciąż jest pewnikiem. Dlaczego? BO TAK!

Barbarab za odpowiedź:

Dochodzenie swoich racji w sporze z kobietą jest tak samo bezsensowne jak podejmowanie się prób zrozumienia licencji oprogramowania. Po pewnym czasie składamy broń i przyjmujemy je za pewnik.

Andrzej za odpowiedź:

a jeśli nie ma, to Ją przeproś.

Agnieszka za odpowiedź:

Kobieta to zmienna istota, pełna emocji i cenna jak sztabka złota, w całej swojej skomplikowanej naturze, może w sekundzie wywołać burze, często mówiąc–nie, myśli- tak, zamierza jedno, a i tak wychodzi na opak, jednak we wszystkim jest pełna wdzięku i gracji, dlatego nigdy nie można odmówić jej racji.

Z Laureatami skontaktujemy się wkrótce mailowo. Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Warto śledzić swoje przesyłki;-)

Promocja Legimi i InPost

Wakacyjny ebook - lekka lektura na lato

Czym byłby wakacyjny odpoczynek bez dobrej książki? Dzięki promocji InPost i Legimi w trakcie najbliższego urlopu z pewnością nie będziesz się nudzić. Wystarczy odebrać paczkę z Paczkomatu i postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz poniżej. 
Nowa oferta InPost i Allegro

Nowa oferta InPost i Allegro. Sprawdź, co się zmieni

Codziennie z platformy Allegro korzystają miliony osób i to właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nową, jeszcze lepszą ofertę Allegro InPost. Od 9 lipca 2018 r. dostawy zarówno do Paczkomatów jak i do domu już następnego dnia w atrakcyjnej cenie. Zobacz, co dokładnie się zmieni.