Dlaczego warto skorzystać z fulfillmentu w InPost?
Dla biznesu Fulfillment

Dlaczego warto skorzystać z fulfillmentu w InPost?

3 Września 2019

Zajmujesz się e-handlem i chcesz realizować zamówienia szybko, na wysokim poziomie? Zależy Ci, aby produkty sprawnie dotarły do klienta? Nie możesz sobie pozwolić na zakup lub wynajem magazynu wysyłkowego? Możemy Ci pomóc! Jako jedna z najprężniej rozwijających się firm logistycznych w Polsce oferujemy profesjonalną usługę InPost Fulfillment – to przejęcie wszystkich czynności związanych z logistyką sklepu internetowego przez zewnętrznego operatora.

 

Na czym polega fulfillment?

Prowadząc biznes związany z sektorem e-commerce, szybko można się zorientować, że bez sprawnie działającej logistyki trudno będzie zajmować się sprzedażą na większą skalę. Inwestycja w duże, zaplecze magazynowe wymaga sporego wkładu finansowego, co znacząco hamuje rozwój e-sklepu, ponieważ przeznaczamy pieniądze na infrastrukturę zamiast na towar i działania promocyjne. Fulfillment to po prostu outsourcing usług logistycznych. Oznacza to, że trzymasz swoje produkty w magazynie dystrybucyjnym firmy fulfillmentowej, takiej jak InPost i tam wysyłasz dostawy. W momencie otrzymania zamówienia zlecasz jego realizację – od kompletowania towarów poprzez pakowanie, weryfikację oraz wysyłkę do klienta. To takie proste! Oprócz braku konieczności inwestowania w zaplecze magazynowe oszczędzasz mnóstwo czasu na kompletowaniu zamówień i ich dostarczaniu.

​​​​​​​

 

Fulfillment z InPost – jak wyglada usługa?

Szukasz rzetelnej firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań do sektora e-handlu? Uważasz, że fulfillment sprawdzi się w Twojej działalności? Jesteś we właściwym miejscu! W InPost proponujemy naszym klientom biznesowym kompleksową logistykę dla e-commerce. Co to oznacza? Weźmiemy na siebie magazynowanie, pakowanie i dostarczanie produktów do Twoich klientów, a Ty spokojnie możesz zająć się rozbudowywaniem oraz udoskonalaniem swojego sklepu online! Poza tym współpracując z nami, znacząco podniesiesz jakość obsługi przesyłek, a także zautomatyzujesz proces wysyłki – kupujący Twoje towary z pewnością to docenią! Jak dokładnie wygląda nasza usługa w ramach fulfillmentu? Oto dokładne informacje:

 1. Odbiór dostaw i przyjęcie towaru – sprzedawane produkty trafiają do naszego magazynu prosto od dostawcy bądź producenta. Następnie są one przyjmowane na stan magazynowy i zostają udostępnione do sprzedaży. Każda dostawa jest starannie weryfikowana przez naszych pracowników.
 2. Magazynowanie – w InPost zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w logistyce dla sklepów internetowych odgrywa przechowywanie, dlatego możemy pochwalić się rozbudowaną i nowoczesną infrastrukturą magazynową – z nami Twój towar jest w pełni bezpieczny.
 3.  Obsługa zamówień, kompletacja i pakowanie – nasz magazyn zlokalizowany jest obok Sortowni Centralnej, dzięki czemu realizujemy zamówienia otrzymane do godziny 20:00 jeszcze tego samego dnia. Ponadto korzystamy z systemu WMS idealnie dostosowanego do potrzeb rynku e-commerce. Minimalizuje on ryzyko pomyłek przy kompletacji zamówień.
 4. Wydawanie towaru i dostawa – fulfillment w wydaniu InPost to doskonała synergia z innymi naszymi usługami: Paczkomatami oraz zespołem kurierów. W naszej ofercie znajdziesz też możliwość współpracy z innymi przewoźnikami zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Do Ciebie należy wybór, czy chcesz korzystać z naszych stawek, czy podpisać umowę z inną firmą transportową.
 5. Dodatkowe usługi w ramach fulfillmentu – potrzebujesz jeszcze czegoś więcej? Na przykład obsługi zwrotów towarów? Dla nas to nie problem! Z przyjemnością się tym zajmiemy! Oferujemy wygodny proces zarządzania zwrotami poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Zwracane produkty będą weryfikowane i procesowane zgodnie z Twoimi wytycznymi. Ponadto możemy zająć się zakupem opakowań w atrakcyjnych cenach, dołączaniem ulotek lub innych materiałów marketingowych do przesyłek albo etykietowaniem towarów.​​​​​​​​​​​​​​

Zainteresował Cię fulfillment e-commerce z InPost? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza»

InPost Fulfillment

 

Fulfillment z InPost to szereg korzyści dla Twojego e-sklepu!

Twój biznes dynamicznie się rozwija i napotykasz utrudnienia związane z własnoręczną obsługą działalności? W takim razie outsourcing logistyki z InPost to coś dla Ciebie! Nawiązując z nami współpracę, możesz spodziewać się szeregu unikalnych korzyści, do których należą:

 • zmiana kosztów stałych na zmienne – nie musisz więcej płacić za wynajem magazynu dystrybucyjnego i zatrudniać pracowników magazynowych;
 • zyskanie zdecydowanie lepszej jakość obsługi wysyłek, co pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję i zdobyć nowych klientów – za kompletowanie przesyłek odpowiadają profesjonaliści;
 • w InPost dysponujemy atrakcyjnym cennikiem usług – opłaty są oparte o system „pay-as-you-go”, czyli ponoszenie kosztów tylko za faktyczne użytkowanie, rozliczasz się po wykonanej usłudze;
 • brak problemów z odbiorami kurierskimi;
 • brak minimalnej liczby wysyłek;
 • automatyzacja procesu logistycznego – dzięki usłudze fulfillmentu skracasz termin przetwarzania zamówień, więc oszczędzasz czas oraz zasoby;
 • pełna transparentność – w każdej chwili możesz sprawdzić informacje o statusie dostawy lub ilości towarów na stanie magazynowym.

Rozwiń swój biznes z InPost Fulfillment

Magazynowanie, pakowanie, wysyłka – nie musisz tego robić sam! Oddaj to w ręce profesjonalistów.

Poświęć 1 minutę i zostaw kontakt do siebie, aby zyskać więcej czasu i zredukować koszty.


 • Błyskawiczna dostawa
 • Redukcja kosztów
 • Zero problemów z wysyłką
 • Obsługa szczytów sprzedaży
 • Oferta szyta na miarę
 • Brak minimalnej liczby wysyłek

Wypełnij formularz, a szybko oddzwonimy

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-727), przy ul. Pana Tadeusza 4.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.