Dodatkowe zlecenie odbioru przesyłek w grudniowe soboty

Okres przedświątecznej gorączki powoli daje o sobie znać. W tym czasie sprawna organizacja pracy oraz logistyczne rozwiązania stają się kluczowe dla skutecznego dostarczania przesyłek.

Chcąc usprawnić Państwa pracę w tym gorącym dla nas wszystkich okresie, w grudniu uruchamiamy możliwość zlecenia odbiorów przesyłek przez 6 dni w tygodniu, czyli dodatkowo w soboty 3, 10 i 17 grudnia 2016 r.

W jaki sposób złożyć dodatkowe zlecenie odbioru przesyłek na sobotę:

  1. Klienci, którzy składają zlecenia standardowo przez system Menadżer Paczek lub za pośrednictwem API mają możliwość złożenia zlecenia w sobotę do godziny 10:00
  2. Klienci, którzy korzystają ze stałej obsługi proszeni są o złożenie zlecenia w piątek poprzedzający odbiór do godz. 16.00, drogą mailową pod adresem dyspozytor@inpost.pl

Zlecenie powinno zawierać: Nazwę firmy, adres odbioru przesyłek, deklarowaną ilość przesyłek, godziny odbioru oraz telefon kontaktowy. 

Zlecenia sobotnie złożone po wyznaczonej godzinie zostaną debrane w następny dzień roboczy. Przesyłki nadane w sobotę postaramy się doręczyć w poniedziałek.

Minimalny wolumen wymagany przy odbiorach sobotnich to 50 sztuk. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z opiekunem handlowym bądź poprzez formularz na stronie Kontakt.

125 milionów finansowania z KKR

InPost: 125 milionów finansowania z KKR

Funduszu Advent International, jeden z największych globalnych inwestorów private equity i KKR – amerykańska firma inwestycyjna zawarły porozumienie gwarantujące 125 mln euro finansowania dla InPost w okresie 5,5 roku. A to zwiększy skalę działania i uruchomi nowe lokalizacje Paczkomatów – obecnie sieć liczy już 3800 maszyn w całej Polsce, w tym także w małych miejscowościach.
InPost Partnerem w Allegro Smart

InPost Partnerem w Allegro Smart! Mamy już 3800 Paczkomatów®

Nasza firma została partnerem Allegro w nowatorskiej usłudze Allegro Smart!, w której za abonament w wysokości 49 zł będzie można odebrać 365 paczek w roku w ponad 3800 Paczkomatach® InPost w całej Polsce. Gwarancją jakości InPost jest terminowość usługi paczkomatowej na poziomie 97 % w D+1 (dzień po nadaniu)
smart allegro

InPost partnerem nowej usługi Allegro SMART!

Chcesz robić zakupy na największym portalu aukcyjnym w Polsce codziennie przez okrągły rok, paczki odbierać wygodnie w Paczkomatach, a za przesyłki płacić jedną, niewielką opłatę roczną? Teraz to możliwe. A wszystko dzięki rewolucyjnej usłudze Allegro SMART!